7 pádů Honzy Dědka ve Slatiňanech 🗓 🗺

7 pádů Honzy Dědka ve Slatiňanech

Populární televizní talkshow 7 pádů Honzy Dědka se v červnu opět vydá na zámecká a hradní nádvoří

Návštěvníci (Vý)Letních 7 pádů Honzy Dědka, které se znovu odehrají v podmanivých kulisách zámeckých a hradních nádvoří a parků, se mohou těšit na 100 minut nepřerušené zábavy ve společnosti hvězdných hostů a samozřejmě také moderátora, který dokáže navodit bezprostřední a zároveň příjemně uvolněnou atmosféru.
Ostatně i díky tomu se pořad Honzy Dědka stal oblíbencem televizního i živého publika a stálicí ve vysílání televize Prima.

„Obě uplynulá letní turné, během kterých se na nás přišlo podívat na patnáct tisíc diváků, předčila veškerá má očekávání. Nejen díky hostům, ale i fantastickému publiku jsem si to moc užil a už se těším, až na letní scény vyrazíme znovu,“ říká moderátor.

V nadcházejícím létě 2023 navštíví 7 pádů zámky Hluboká, Slatiňany, Krásný Dvůr, Milotice, Kravaře, Moravská Třebová, Třeboň, Kačina, Nebílovy, Duchcov a Sychrov. Dále Hrad Špilberk a Hospitál Kuks.
Vstupenky jsou k dostání na www.ticketstream.cz za 590 Kč.

Hosté budou oznámeni.

Info pro návštěvníky:
Vstup do areálu: 18:00
Zakoupením vstupenky uděluje návštěvník představení výslovný souhlas s pořizováním a užitím fotografií a videozáznamů pořízených v průběhu pořadu.

Představení se koná pod širým nebem a za každého počasí. Návštěvník má nárok na vrácení vstupného, pokud z důvodu nepříznivého počasí nebude možné odehrát více než polovinu představení (tzn. 50 minut a více).

Akci pořádá LECCOS.TV s.r.o.

7 pádů Honzy Dědka ve Slatiňanech – (zamek-slatinany.cz)

Odkaz: Ozvěny 1/2023

Naplánovaná událost Mobilní rozhlas Událost
Zámek Slatiňany Mapa

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.