Během zákazu vycházení bude úřad otevřen jen v Po a St odpoledne a uzavřena pokladna, uzavřen sběrný dvůr, pozastaveno čipování, prodej pytlů na plasty. DPS nabízí pomoc seniorům.

V souvislosti s nařízenou celostátní  karanténou je omezen provoz Městského úřadu Slatiňany, a to v úřední dny pondělí a středu bude úřad otevřen pouze od 13 do 16 hodin.

Pokladna Městského úřadu je zcela uzavřena. Poplatky za komunální odpad a psy je možno uhradit převodem na účet, v pokladně úřadu až na základě zrušení karantény. Platby po splatnosti z tohoto důvodu nebudou postihovány.

Pozastaven je také prodej sáčků na plasty.

Pro bezodkladné návštěvy úřadu prosíme občany, aby do kanceláří vstupovali jednotlivě, dodržovali mezi sebou odstup, u vchodu na úřad je umístěna desinfekce na ruce, kterou prosím při vstupu použijte.

Uzavřen je také sběrný dvůr u nádraží. Do odvolání je pozastaveno čipování popelnic.

Pokud je někdo z občanů sám a potřebuje pomoc ,např. s nákupem, obraťte se prosím na vedoucí DPS paní Ilonu Tušicovou Čápovou na tel. 721 101 332.

Jeden komentář u “Během zákazu vycházení bude úřad otevřen jen v Po a St odpoledne a uzavřena pokladna, uzavřen sběrný dvůr, pozastaveno čipování, prodej pytlů na plasty. DPS nabízí pomoc seniorům.”

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.