Chrudim: 19.3.2024 Česko proti nejistotě 🗓 🗺

Událost pořádá Milion chvilek pro demokracii
Atrium CAFÉ
Veřejná · Kdokoli na Facebooku i mimo něj
A co teď? Přijďte diskutovat!
❗️V úterý 19. března vás čeká další diskuse ze série A co teď? Česko proti nejistotě. A tentokrát se potkáme v Chrudimi! Sejdeme se všichni u jednoho stolu v místní kavárně Atrium. Tak co, s kým se potkáme?
ℹ️ Budete mít prostor probrat současný stav občanské společnosti, vaše obavy i naděje, činnost Milionu chvilek a co konkrétního můžete pro zlepšení situace udělat v Chrudimi i jinde.
Pojďte hledat cesty, jak se vzájemně podpořit. A v čase po diskusi je vždy možnost prohloubit a propojit konkrétní nápady. Třeba u kafe nebo piva. Je to na odvaze každého z nás.
🗓️ KDY? V úterý 19. března
17:30 setkání u ohně, symbolu společenství a naděje
18:00 diskuse
19:00 pokračování u piva
📍 KDE?
kavárna Atrium, Resselovo náměstí 12
A co znamená to setkání u ohně? 🤔 Pokud chcete své nejistoty nebo radosti sdílet v komornějším prostředí, přijďte už na setkání od 17.30 hodin k ohni, symbolu společenství a naděje. Zároveň si můžete přinést své polínko, ať každý přikládá do společného ohně svým dílem.
Tato setkání, která od začátku roku pořádají regionální organizátoři Milionu chvilek, se postupně odehrají ve všech krajích České republiky. 🇨🇿 Abychom si byli blízko, mohli si naslouchat a sdílet své obavy i nápady a třeba už na místě vymyslet plán, jak společně prohlubovat demokracii.
🗣️ Spojme síly a rozvíjejme dialog. Co vzejde ze společných debat pak použijeme pro demokratickou budoucnost Česka a k zahnání nejistoty. Ať si čím dál méně musíme ve svých domácnostech a mezi přáteli klást otázku “A co teď?”.1

  1. (20+) ČESKO PROTI NEJISTOTĚ | 19. 3. Chrudim | Facebook[]
Naplánovaná událost Akce Chrudim Událost
Resselovo náměstí, Chrudim Mapa

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.