Hlášení městského rozhlasu 1. 9. 2021

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Datum: 1. 9. 2021

Pořadové číslo: 92/2021

 

 

1.
Město Slatiňany
Oznamujeme, že 6. září bude definitivně ukončena letošní sezona na místní plovárně. Na Vaši návštěvu se budeme těšit v roce 2022.

2.
Hospůdka na Stadionu
Hospůdka na Stadionu Vás zve 4. září na taneční zábavu se skupinou Wječná Žízeň. Začátek ve 20 hodin. Budou připraveny speciality na grilu. Vstupné zdarma. Za nepříznivého počasí se akce ruší. Těší se na Vás pořadatelé.

3.
Město Slatiňany
Oznamujeme občanům, že týdenní svozy směsného komunálního odpadu končí tento týden. Následující svozy budou 13.9.2021 a pak každý lichý týden.

4.
ČEZ Distribuce Chrudim
ČEZ oznamuje, že zítra 2. září bude přerušena dodávka elektrické energie ve Slatiňanech v ulicích Farská, Jiráskova, Zámecký park. Přerušení se týká pouze některých čísel popisných v uvedených ulicích. Bližší informace získáte na Městském úřadě Slatiňany.

5.
Město Slatiňany
V ulici Nádražní byl nalezen svazek klíčů. Klíče jsou uloženy na matrice Městského úřadu Slatiňany.

6.
ZO ČSCH Slatiňany
ZO ČSCH Slatiňany Vás zve na Místní výstavu králíků, drůbeže, holubů a exotů, která se koná 11. září od 7 do 16 hodin v areálu ZO ČSCH Slatiňany za železničním přejezdem směr Orel. Možnost nákupu kvalitních chovných zvířat. V 10 hodin ukázka králičího hopu. Bohatá tombola, občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.