Hlášení městského rozhlasu 10. června 2024

Vážení občané, přejeme Vám pěkný den.
Datum: 10. 6. 2024 Pořadové číslo: 64/2024
1. Město Slatiňany Pro sezonu roku 2024 přijme Městský úřad zájemce na místo plavčíka na plovárně Města Slatiňany. Podmínkou je zdatný plavec nad 18 let. Školení zajistí Městský úřad. Bližší informace podá tajemník úřadu Ing. Rašín – tel. 469 660 237.
2. ZUŠ Slatiňany Zápis nových žáků do hudebního oboru na Základní umělecké škole Slatiňany bude probíhá od 20. května do 21. června. Škola přijímá děti od 5 let na základě výsledku úspěšně vykonané talentové zkoušky a do výše naplnění cílené kapacity školy u jednotlivých nástrojů. Zápis do výtvarného a tanečního oboru z důvodu velkého množství přijatých přihlášek nevyhlašujeme. Více informací najdete na webových stránkách www.zusslatinany.cz.
3. Acord Slatiňany Srdečně Vás zveme na benefiční hudební festival ve Slatiňanech. Na zámeckém nádvoří se uskuteční tři koncerty. V pátek 7. 6. vystoupí legendární pěvkyně Gabriela Beňačková a tenorista Jakub Pustina, v sobotu 8.6. se můžete zaposlouchat do filmových a muzikálových melodií v podání dechového tria El GonzAles se zpěváky Hanou Otáhalovou a Jiřím Jablunkou a v neděli 9.6. přijede orchestr mladých umělců pardubické konzervatoře pod vedením Tomáše Židka se sólisty Matějem Kotalem a Annou Stránskou. Závěrečný koncert Jiřího Pavlici a Hradišťanu v sobotu 15.6. proběhne na zahradě Sokolovny. V případě nepříznivého počasí se budou koncerty konat v kostele sv. Martina, nebo v Sokolovně. Více informací na: www.spolek-acord.cz. Těší se na Vás Iva Ryzová a spolek Acord.
4.Město Slatiňany Město Slatiňany Vás zve na Dětský den na plovárně, který se bude konat 20. června 2024 od 16:00 hodin. Těšit se můžete na 43. výsadkový pluk s technikou, tanečnice GAJA, had Honzík a miniškolička orientálních tanců, střelnici s Dominikem, vodní aktivity s Kačery a mnoho další zábavy. Nebude chybět občerstvení v koktejlovém baru, malování na obličej, skákací hrad. Vstup zdarma.
5. Město Slatiňany Švýcárna Slatiňany Vás srdečně zve na „KREATIVNÍ DNY NA ŠVÝCÁRNĚ“ ve dnech čtvrtek 20. června a v sobotu 22. června 2024 od 9:00 do 17:00 hodin. Děti si po vedením lektorky vyrobí svého vlastního koníka, pro zájemce z řad dospělých je možnost výuky pájení obrázků a motivů do dřeva. Dále se můžete těšit na prodej již hotových výrobků a malování na obličej pro děti.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.