Hlášení městského rozhlasu 10. srpna 2022 – oprava

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení občané, přeji Vám pěkný den.

Datum: 10. 8. 2022

Pořadové číslo: 95/2022

 

1.
VS Chrudim
Vodárenská společnost Chrudim oznamuje, že dne 16. 8. 2022 provede odborná firma přepojení odbočení pro vodovodní skupinu Slatiňany na vodojem Slatiňany. V uvedeném dni by mohlo docházet ke změnám tlaku vody ve veřejném vodovodu. Nemělo by však dojít k úplné odstávce vody obyvatelům města Slatiňany.

2.
Město Slatiňany
Od začátku srpna do poloviny listopadu letošního roku je realizována rekonstrukce kompostárny ve Škrovádu za seníkem. V uvedené době bude kompostárna uzavřena a její provoz přerušen. Občané ve Slatiňanech mohou v tomto období využívat i nadále kontejner přistavený před sokolovnou každý týden od pátku do neděle a v omezeném množství mohou bioodpad odvážet do sběrného dvora ve Slatiňanech na vlastní náklady za poplatek.

V místní části Kunčí na návsi a v místní části Škrovád za hospodou Pod Kopcem je kontejner přistaven tento týden od pondělí 8. 8. 2022 do neděle 14. 8., v místní části Trpišov bude přistaven příští týden od pondělí 15. 8. do neděle 21. 8. Tento systém střídání bude v místních částech zachován i nadále.

3.
Město Slatiňany
Město Slatiňany hledá pracovníka/ pracovnici na pracovní poměr na poloviční úvazek 20 hodin týdně na pozici správce budovy Pečovatelské služby Slatiňany. Jedná se úklid budovy, práce v areálu DPS a rozvážka obědů. Řidičský průkaz nutný. Nástup od 1. září 2022. Zájemci se mohou hlásit u vedoucí pečovatelské služby na tel. 721 101 332.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.