Hlášení městského rozhlasu 11. listopadu 2022

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení občané, přeji Vám klidný pěkný nadcházející víkend.

Datum: 11. 11. 2022

Pořadové číslo: 134/2022

 

1.
Město Slatiňany
Starosta města Slatiňany vyhlašuje Výběrové řízení pro obsazení pozice tajemník městského úřadu. Charakteristiku práce, předpoklady pro vznik pracovního poměru, požadavky pro vznik pracovního poměru, platová třída a další informace jsou uvedeny na www.slatinany.cz – úřední deska. Předpokládané datum vzniku pracovního poměru 1. prosince 2022. Zájemce podá písemnou přihlášku v uzavřené obálce označení „Výběrové řízení – tajemník“ spolu s ostatními náležitostmi v termínu do 25. listopadu 2022 do 10 hod. na adresu Město Slatiňany, MěÚ Slatiňany, T.G. Masaryka 36, 538 21 Slatiňany, poštou nebo osobně na podatelně MěÚ. Případné dotazy zodpoví starosta města Slatiňany MVDr. Ivan Jeník na tel. 469 660 232 nebo na mesto@slatinany.cz.

2.
Město Slatiňany
Město Slatiňany hledá pracovníka informatiky. Požadavek minimálně středoškolské vzdělání, obor informatika, řidičský průkaz skupiny B, pečlivost a spolehlivost. Pro více informací piště na pesek@slatinany.cz nebo volejte na tel. č. 728 174 665.

Bližší informace naleznete na www.slatinany.cz.

3.
Město Slatiňany
Město Slatiňany nabízí volnou pracovní pozici od 1.1.2023 Referent účetní. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání, praxe v oboru výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na adresu h.hanusova@slatinany.cz. Případné další informace na tel. 469 660 238.

4.
Město Slatiňany
Město Slatiňany pořádá pro děti Kašpárkovo pohádkové běhání aneb tři příběhy ze Slatiňan v sobotu 12. listopadu 2022 od 15 hodin ve Společenském domě. Vstup zdarma.

5.
p. Doležal Trpišov
Rybniční hospodářství Doležal Vás srdečně zve na tradiční výlov rybníka Josef, který se uskuteční tuto sobotu 12. listopadu 2022 od 8 hodin v Trpišově. Můžete se těšit v rámci naší spolupráce na občerstvení od Giles Burger. (Rybí speciality: Josefovský kapří burger, Trpišovský steak, rybí polévku, svařák apod.) Na hrázi bude také možnost zakoupit naši čerstvě vylovenou rybu. K výlovu, kterého se budete moci i aktivně zúčastnit a užít si tak se vším všudy parádní den v Trpišově na rybách, nám budou v pohodové atmosféře hrát i muzikanti. Určitě přijďte, bude to stát za to. Těšíme se na Vaši návštěvu.

6.
Město Slatiňany
V pondělí 14.11.2022 bude uzavřena knihovna a infocentru z důvodů školení. Děkujeme za pochopení.

7.
Město Slatiňany
Město Slatiňany Vás zve na cestovatelský večer v úterý 15.11.2022 od 19 hodin do Společenského domu. Cestovatelský večer s Michaelou Hrdou bude na téma „Průsery“ na cestách a jak je přežít…… Vstup zdarma.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.