Hlášení městského rozhlasu 12. 3. 2021

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

title image

Hlášení městského rozhlasu

Datum: 12. 3. 2021

Pořadové číslo: 27/2021

 

1.
ČEZ distribuce Chrudim
Upozorňujeme občany, že dne 15. března bude přerušena dodávka elektrické energie v ulici Vítězství, v době  od 7.30 do 12.30 hodin. Případné bližší informace na lince ČEZu 800 850 860.

2.
Město Slatiňany
Sdělujeme občanům, že z důvodu omezení způsobených pandemickou situací, nebude městský úřad po termínu splatnosti místního poplatku ze psa a za svoz komunálního odpadu uplatňovat až do 31. května 2021 sankce z důvodu pozdní úhrady. V případě úhrady převodem na účet věnujte prosím pozornost číslu účtu, na které platbu poukazujete. Obsahuje předčíslí 19, které je velmi často opomíjeno a je nutné jej zadat spolu s další částí čísla účtu.

3.
Školní jídelna Slatiňany
Na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice bude Školní jídelna ve Slatiňanech uzavřena do pátku 19. března 2021.  O přesném termínu otevření jídelny budeme informovat.

4.
Město Slatiňany
Zhotovením přechodu u hřbitova byla dokončena stavba. Otevření nové hřbitovní brány bude zahájeno po kolaudaci stavby. Kolaudace je v kompetenci Městského úřadu Chrudim a předpokládané provedení očekáváme do konce března 2021.

5.
Pardubický kraj
S ohledem na přijatá vládní opatření a s ohledem na vývoj epidemie nejen na území Pardubického kraje, došlo s platností od 7. března 2021 k omezení veřejné dopravy.

V autobusové dopravě došlo k přechodu na prázdninový letní provoz. V železniční dopravě došlo k omezení některých spojů v rozsahu obdobném na podzim roku 2020. Informace o jízdních řádech jsou k dispozici na veřejných portálech.

Tato opatření jsou zavedena s platností do 5. dubna 2021.

 

přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.