Hlášení městského rozhlasu 15. listopadu 2023

Vážení občané, přeji Vám pěkný a klidný pracovní týden.
Datum: 15. 11. 2023 Pořadové číslo: 119/2023
1. Město SlatiňanyV knihovně ve Slatiňanech je umístěna po celý listopad kasička, do které můžete přispět do sbírky ke Dni válečných veteránů a jako malé poděkování si odnesete symbolický vlčí mák.
2. Město SlatiňanyOznamujeme občanům změnu provozní doby sběrného dvora ve Slatiňanech.
Od 15. listopadu do konce letošního roku bude provozní doba sběrného dvora ve Slatiňanech od pondělí do pátku od 7:30 hod. do 16:00 hod. a v sobotu od 7:30 hod. – 12:00 hod.
3. Restaurace Na Křižovatce Restaurace Na Křižovatce v Lukavici Vás zve na ZVĚŘINOVÉ HODY, které se konají 17. – 18. listopadu 2023. Těšit se můžete na kančí a dančí speciality, otevřeno bude od 11:00 hodin do půlnoci.
4. ZUŠ SlatiňanyZákladní umělecká škola Slatiňany vás srdečně zve na žákovský koncert, který se bude konat v úterý 21. listopadu od 17:00 hodin v hudebním sále ZUŠ Slatiňany.
5. Město SlatiňanyOmlouváme se za tiskovou chybu v Ozvěnách Slatiňan. 119. Cestovatelský večer o Peru, Rity a Milana Chalupníkových proběhne 28. listopadu. Děkujeme za pochopení.
6. DSS SlatiňanyDSS Slatiňany Vás zve na tradiční Vánoční jarmark, který se koná ve čtvrtek 23. listopadu 2023 od 14:00 do 17:00 hodin ve společenské místnosti v přízemí hlavní budovy DSS Slatiňany. Při poslechu vánočních koled si můžete zakoupit výrobky klientů a strávit příjemné adventní odpoledne.
7. Flop Top SlatiňanyV prodejně Flop Top v obchodním středisku u kruhového objezdu běží Vánoční katalog – spousta vánočních akcí, dárkové balení salámů, sýrů a cukrovinek. Rum Republika za výhodnou cenu 219,-Kč. Prodejna Vás zve k předvánočnímu nákupu.
8. Ztráty a nálezyVe Slatiňanech u kláštera byly o víkendu nalezeny klíče. Nález je uložen na městském úřadě.
9. Kamenictví LouhaFirma LOUHA kamenictví, pobočka Pardubice, nabízí zhotovení hrobů za výhodné ceny. Zástupce kamenictví bude na hřbitově ve Slatiňanech ve dnech 21. listopadu 2023 a 5. prosince 2023 v čase od 13:35 hodin do 13:55 hodin.
10. Kamenictví Kurka Kamenictví Kurka, že budeme v pondělí tj. 20. listopadu a poté 27. listopadu od 14:00 do 14:20 na Vašem hřbitově, kde budeme přijímat objednávky k opravám hrobů Vašich občanů a poskytovat veškeré kamenické práce (opravy písma, hřbitovní doplňky, čištění hrobů, krycí desky atd.)
11. MS Kochánovice Myslivecký spolek Kochánovice oznamuje návštěvníkům lesa, že v pronajaté honitbě SLATIŇANY LESY bude dne 17. listopadu probíhat za účelem tlumení počtu divočáků, hon na černou zvěř. Ze zákona je umožněn odlov pouze kulovou zbraní nebo brokovnicí s jednotnou střelou, kdy obě mají dlouhý dolet. Zdvořile žádáme všechny návštěvníky lesa, aby v uvedeném termínu, pokud možno omezili pohyb v okolí Trpišova, Kochánovic a Rabštejnské Lhoty. Za pochopení děkují členové Mysliveckého spolku Kochánovice.
12. Ryby Doležal Trpišov Rybniční hospodářství Doležal Vás srdečně zve na tradiční výlov rybníka Josef v Trpišově, který se bude konat v sobotu 25. listopadu 2023. Návštěvníci budou moci sledovat průběh výlovu, ochutnat rybí speciality připravené z čerstvých ryb od Giles burger. Začátek v 8:00 kdy rybáři zatáhnou ryby prvně sítí s následným vydáváním a tříděním ryb dle velikosti, druhu a kategorie. Na hrázi bude probíhat i stánkový prodej živých ryb. Přijďte si užít parádní rybářský zážitek pro děti i dospělé. Ideální výlet pro celou rodinu. Moc se na Vás všechny těšíme a děkujeme za Vaši každoroční přízeň.
13. Město Slatiňany Město Slatiňany Vás zve na další Laskavý večer, na které vystoupí písničkář Miroslav Paleček s programem Pocta Jaroslavu Seifertovi. Laskavý večer se koná v úterý 21. listopadu 2023 od 19:00 hodin ve Společenském domě. Lístky si můžete koupit na místě na v předprodeji v infocentru.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.