Hlášení městského rozhlasu 19. 3. 2021

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

title image

Hlášení městského rozhlasu

Datum: 19. 3. 2021

Pořadové číslo: 30/2021

1.
Město Slatiňany
Dle nařízení vlády se upravuje provoz knihoven tak, že se zakazuje jiný výdej než předem objednaných výpůjček a jejich vracení přes výdejní okénko nebo bezkontaktně; při jiném než bezkontaktním předání výpůjček se doporučuje používat respirátor bez výdechového ventilu alespoň třídy FFP2 nebo KN95.

2.
Školní jídelna
Na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice bude Školní jídelna ve Slatiňanech otevřena od pondělí 22.3.2021. Strávníci budou automaticky přihlášeni.

3.
Česká pošta
Česká pošta upozorňuje občany, že z důvodu plánované odstávky centrálních aplikací bude v sobotu 20. března uzavřena také pobočka České pošty ve Slatiňanech.

4.
Město Slatiňany
Sdělujeme občanům, že z důvodu omezení způsobených pandemickou situací, nebude městský úřad po termínu splatnosti místního poplatku ze psa a za svoz komunálního odpadu uplatňovat až do 31. května 2021 sankce z důvodu pozdní úhrady. V případě úhrady převodem na účet věnujte prosím pozornost číslu účtu, na které platbu poukazujete. Obsahuje předčíslí 19, které je velmi často opomíjeno a je nutné jej zadat spolu s další částí čísla účtu.

5.
Město Slatiňany
Zhotovením přechodu u hřbitova byla dokončena stavba. Otevření nové hřbitovní brány bude zahájeno po kolaudaci stavby. Kolaudace je v kompetenci Městského úřadu Chrudim a předpokládané provedení očekáváme do konce března 2021.

6.
Pramen Slatiňany
Prodejna Pramen Slatiňany nabízí v akci sýr eidam 1 kg za 99,-Kč a šunkový salám 1 kg za 109,-Kč.

 

přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.