Hlášení městského rozhlasu 19. června 2024

Vážení občané, přejeme Vám pěkný den.
Datum: 19. 6. 2024 Pořadové číslo: 68/2024
1. Město Slatiňany Veřejné zasedání Zastupitelstva města Slatiňany se koná dnes 19. června 2024 od 16 hodin v zasedací síni budovy radnice. Srdečně zveme všechny občany.
2.Město Slatiňany Město Slatiňany Vás zve na Dětský den na plovárně, který se bude konat 20. června 2024 od 16:00 hodin. Těšit se můžete na 43. výsadkový pluk s technikou, tanečnice GAJA, had Honzík a miniškolička orientálních tanců, střelnici s Dominikem, vodní aktivity s Kačery a mnoho další zábavy. Nebude chybět občerstvení v koktejlovém baru, malování na obličej, skákací hrad. Vstup zdarma.
3. Město Slatiňany Švýcárna Slatiňany Vás srdečně zve na „KREATIVNÍ DNY NA ŠVÝCÁRNĚ“ ve dnech čtvrtek 20. června a v sobotu 22. června 2024 od 9:00 do 17:00 hodin. Děti si po vedením lektorky vyrobí svého vlastního koníka, pro zájemce z řad dospělých je možnost výuky pájení obrázků a motivů do dřeva. Dále se můžete těšit na prodej již hotových výrobků a malování na obličej pro děti.
4. Město Chrast Město Chrast Vás zve na Mezinárodní Senior Festival, který se koná 29. června 2024 od 10 hodin v zámeckém areálu v Chrasti. Vystoupí na něm Josef Zíma, Martha Tena Elefteteriadu, Pardubická šestka a další účinkující. Čeká Vás skvělá zábavy, program pro celou rodinu, stánky s tradičním sortimentem. Dostatek mix k sezení. Vstupné dobrovolné.
5. Město SlatiňanyUpozorňujeme návštěvníky knihovny a infocentra, že ve čtvrtek 20. června 2024 bude otevřeno pouze do 11 hodin. Děkujeme za pochopení.
6. Město SlatiňanyOznamujeme návštěvníkům plovárny ve Slatiňanech, že letošní plavecká sezóna bude zahájena v pátek 21. června 2024 a po celou její dobu bude otevřeno vždy za příznivého počasí. Informace o otvírací době plovárny budou aktualizovány na webových stránkách města Slatiňany. Tímto Vás srdečně zveme k návštěvě plovárny.
7. MO Českého rybářského svazu SlatiňanyMO Českého rybářského svazu Slatiňany srdečně zve děti na Dětský rybářský den, který se uskuteční na rybníku Návesní v Kunčím. Jde o setkání dětí rybářů i nerybářů se zájmem o ukázku rybářských technik, dovedností a možnosti rybolovu. Akce se uskuteční v neděli 23. června 2024 od 8.30 hodin, zakončení ve 12 hodin. Bližší informace na stránkách www.rybarislatinany.cz

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.