Hlášení městského rozhlasu 22. listopadu 2023

Vážení občané, přeji Vám pěkný a klidný pracovní týden.
Datum: 22. 11. 2023 Pořadové číslo: 121/2023
1. Město SlatiňanyV knihovně ve Slatiňanech je umístěna po celý listopad kasička, do které můžete přispět do sbírky ke Dni válečných veteránů a jako malé poděkování si odnesete symbolický vlčí mák.
2. Město SlatiňanyMěsto Slatiňany Vás srdečně zve na Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a sousedské setkání v neděli 3. prosince 2023 od 17:00 hodin v parku Jaromíra Johna před Základní školou ve Slatiňanech. Součástí je Andělské jiskření, vystoupení Dětského pěveckého sboru Zvoneček při ZUŠ Slatiňany, chybět nebudou ani trubači. Občerstvení zajištěno.
3. Město Slatiňany Omlouváme se za tiskovou chybu v Ozvěnách Slatiňan. 119. Cestovatelský večer o Peru, Rity a Milana Chalupníkových proběhne 28. listopadu. Děkujeme za pochopení.
4. Město SlatiňanyZveme Vás na 196. Laskavý večer s názvem „130“. Hrát a zpívat Vám bude známý slatiňanský písničkář Petr Šotta. Mezi písněmi zarecituje Zdeněk Jirásek. Laskavý večer se koná v úterý 5. prosince 2023 od 19 hodin ve Společenském domě. Lístky za 60,-Kč si můžete zakoupit na místě nebo v předprodeji v infocentru.
5. DSS SlatiňanyDSS Slatiňany Vás zve na tradiční Vánoční jarmark, který se koná zítra 23. listopadu 2023 od 14:00 do 17:00 hodin ve společenské místnosti v přízemí hlavní budovy DSS Slatiňany. Při poslechu vánočních koled si můžete zakoupit výrobky klientů a strávit příjemné adventní odpoledne.
6. Flop Top Slatiňany V prodejně Flop Top v obchodním středisku u kruhového objezdu běží Vánoční katalog – spousta vánočních akcí, dárkové balení salámů, sýrů a cukrovinek. Rum Republika za výhodnou cenu 219,-Kč. Prodejna Vás zve k předvánočnímu nákupu.
7. Ryby Doležal TrpišovRybniční hospodářství Doležal Vás srdečně zve na tradiční výlov rybníka Josef v Trpišově, který se bude konat v sobotu 25. listopadu 2023. Návštěvníci budou moci sledovat průběh výlovu, ochutnat rybí speciality připravené z čerstvých ryb od Giles burger. Začátek v 8:00 kdy rybáři zatáhnou ryby prvně sítí s následným vydáváním a tříděním ryb dle velikosti, druhu a kategorie. Na hrázi bude probíhat i stánkový prodej živých ryb. Přijďte si užít parádní rybářský zážitek pro děti i dospělé. Ideální výlet pro celou rodinu. Moc se na Vás všechny těšíme a děkujeme za Vaši každoroční přízeň.
8. MS Kochánovice Myslivecký spolek Kochánovice oznamuje návštěvníkům lesa, že v pronajaté honitbě SLATIŇANY LESY bude v sobotu 25. listopadu 2023 probíhat za účelem tlumení počtu divočáků, hon na černou zvěř. Ze zákona je umožněn odlov pouze kulovou zbraní nebo brokovnicí s jednotnou střelou, kdy obě mají dlouhý dolet. Zdvořile žádáme všechny návštěvníky lesa, aby v uvedeném termínu, pokud možno omezili pohyb v okolí restaurace Monaco, Kočičího hrádku a rozhledny Bára. Za pochopení děkují členové Mysliveckého spolku Kochánovice.
9. OV ŠkrovádOkrašlovací spolek Škrovád vás zve na slavnostní zprovoznění zvoničky ve Škrovádě. Zahájení bude ve čtvrtek 23.listopadu od 15:00 hodin. Zvon bude pojmenován Klement, po patronu kameníků sv. Klementu. Tento den se jeho svátek připomíná. Požehná ho páter Brinda. Vystoupí soubor Nestejskáme si Chrudim. Básně přednese sám autor Zdeněk Jirásek.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.