Hlášení městského rozhlasu 25. 4.

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení občané, přeji Vám pěkný den.

Datum: 25. 4. 2022

Pořadové číslo: 49/2022

 

1.
Město Slatiňany
Klub českých turistů odbor Slatiňany zve příznivce pěší turistiky na výšlap z Třemošnice do Heřmanova Městce přes Lovětínskou rokli ve čtvrtek 28.4.2022
Odjezd ze Slatiňan v 7,36 spěšným vlakem do Chrudimě, případně
vlastními vozidly, protože se v Chrudimi bude čekat 1 hodinu.
Z Chrudimě autobusem v 8,42 ze st.č. 6 do Heřmanova Městce, kde bude
přestup na BUS do Třemošnice v 9,02. Trasa bude 14 km s převýšením 250 metrů.
Vezměte si sebou špekáčky-během cesty bude opékání. Čas návratu upřesníme během cesty.

2.
Junák Slatiňany
Středisko Junáka Slatiňany pořádá ve spolupráci se Sokolem Slatiňany tradiční pálení čarodějnic. Akce proběhne v sobotu 30.4. v prostoru za sokolovnou. Od 17.00 hod pro vás skauti a skautky připravili hry a různé disciplíny, v 19.00 se zapaluje hranice. Na místě bude možno zakoupit občerstvení. Večer od 21.00 bude možno si u ohně zazpívat s kytarou a houslemi. Těší se na vás organizátoři.   

3.
ZO ČSCH Slatiňany
ZO ČSCH Slatiňany Vás srdečně zve na pálení čarodějnic. Pálení se uskuteční v sobotu 30. dubna od 19 hodin v areálu za železničním přejezdem směr Orel. Upálení čarodějnice proběhne ve 20 hodin, občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.

4.
Topenářský servis s.r.o.
Topenářský servis a společenství kominíků a topenářů bude provádět ve Slatiňanech revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol je v pátek 29. dubna 2022.

Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle 608 748 989.

5.
Město Slatiňany
Oznamujeme návštěvníkům knihovny a infocentra, že dne 28. dubna 2022 bude otevřeno až od 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

6.
Restaurace Monaco
Restaurace MONACO se spolkem BZUK Vás zve na SLET ČARODĚJNIC, který se koná 30.4.2022 od 16 hodin za každého počasí. Můžete se těšit na hry a soutěže o ceny pro děti i dospělé, špekáčky pro soutěžící děti zdarma, vyhodnocení nejlepších čarodějnických masek, výprava za čarodějnicí, její chycení, odsouzení a upálení na hranici, skákací hrad, diskotéka pro děti, ohnivá show, ohňostroj a afterparty pro dospělé. Připraveny budou venkovní bary, grilovaný divočák a krůty, hranolky, grilované klobásy a hermelíny, hamburgery i buřty na opékání. Těší se na Vás pořadatelé.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.