Hlášení městského rozhlasu 25. listopadu 2022

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení občané, přeji Vám pěkný nadcházející víkend.

Datum: 25. 11. 2022

Pořadové číslo: 139/2022

 

1.
SDH Trpišov
Sbor dobrovolných hasičů Trpišov zve občany Trpišova na setkání občanů u příležitosti zahájení adventu s rozsvícením vánočního stromu. Akce se bude konat v sobotu 26.listopadu od 15,30ti na návsi za čekárnou. Na programu je vystoupení dětí s hudebními nástroji. Občerstvení ve formě teplých nápojů, ohřátí u ohýnku a případné schování ve stanu je zajištěno.  Těšíme se na Vaši účast, hasiči z Trpišova.

2.
Město Slatiňany
Město Slatiňany Vás zve na další cestovatelský večer 1. prosince od 19 hodin ve Společenském domě. Cestovatelský večer s panem Tomášem Kubešem nese název Rumunsko země hor a pastevců.

3.
DSS Slatiňany
Domov sociálních služeb Slatiňany Vás srdečně zve na tradiční Vánoční jarmark, který se koná ve čtvrtek 1. prosince 2022 od 14 do 17 hodin ve společenské místnosti v přízemí hlavní budovy DSS Slatiňany. Při poslechu vánočních koled si budete moci zakoupit tradiční výrobky klientů domova a pozastavit se v předvánočním shonu.

4.
SDH Trpišov
SDH Trpišov opět po pandemické přestávce pořádá Mikulášský karneval pro děti, a to v neděli 4.12.2022 od 14,30 ti hodin v sále Hostince Obora v Trpišově. Pro děti je připravený bohatý program, odměny za soutěže, malý dárek a spousta zábavy. Děti v maskách jsou obzvlášť vítány. Vstupné je dobrovolné.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.