Hlášení městského rozhlasu 27. června 2022

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení občané, přeji Vám klidný pracovní týden.

Datum: 27. 6. 2022

Pořadové číslo: 76/2022

 

1.
Město Slatiňany
Žádáme občany, aby v současné době nechodili do lesů na Borku, dále do Škrovádských lesů a nenavštěvovali zámecký park. Všechny prostory jsou dočasně uzavřeny z důvodu kalamity vzniklé v pondělí 20. června a hrozí zde nebezpečí ohrožení zdraví. Přes kalamitu v lese je Švýcárna přístupná bez omezení.

2.
Město Slatiňany
Petici pro opětovné zajištění provozu Chrudimské nemocnice v plném rozsahu je možné podepsat také ve Slatiňanech v prostorách knihovny a infocentra. Požadavkem je zachování lékařské péče v této nemocnici minimálně na takové úrovni, jako v době před pandemií coronaviru, obnovení činnosti oddělení jejichž provoz byl ukončen nebo omezen, tak, aby nemocnice byla opět plně funkční.

3.
Město Slatiňany
V souvislosti s povětrnostní kalamitou na území města Slatiňan dne 20. 6. 2022 se rada města rozhodla vyhlásit nové výběrové řízení na poskytnutí půjček z fondu rozvoje bydlení města Slatiňany, které by mohly občanům pomoci při zajištění odstranění vzniklých škod. Žádosti lze podávat na předepsaném tiskopise, který je k dispozici na MěÚ na odboru finančním a na internetových stránkách města. Bližší informace na tel. 469660243, 469660238 a www.slatinany.cz. Termín ukončení podávání žádostí je 30. července 2022.

4.
Město Slatiňany
V části ulice Klášterní bude 27. června započata stavba – stavební úpravy a stavba veřejného osvětlení – v úseku od křižovatky ulic Klášterní – Tyršova po křižovatku ulic Klášterní – Švermova. Dále bude prováděna rekonstrukce veřejného osvětlení ve slepé části ulice Klášterní. Práce budou dokončeny nejpozději do 30. září.

5.
Město Slatiňany
Od čtvrtka 23.6.2022 je prováděna výměna sloupu a svítidla VO u lávky na Podskále. Z tohoto důvodu bude omezen provoz VO v okolí Podskály. Plánované dokončení v úterý 28.6.2022. Děkujeme za pochopení.

6.
Ve Slatiňanech bylo nalezeno kotě bílo šedé. Informace na Městském úřadě Slatiňany.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.