Hlášení městského rozhlasu 27. listopadu 2023

Vážení občané, přeji Vám pěkný a klidný pracovní týden.
Datum: 27. 11. 2023 Pořadové číslo: 123/2023
1. Město SlatiňanyV knihovně ve Slatiňanech je umístěna po celý listopad kasička, do které můžete přispět do sbírky ke Dni válečných veteránů a jako malé poděkování si odnesete symbolický vlčí mák.
2. Město SlatiňanyMěsto Slatiňany Vás srdečně zve na Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a sousedské setkání v neděli 3. prosince 2023 od 17:00 hodin v parku Jaromíra Johna před Základní školou ve Slatiňanech. Součástí je Andělské jiskření, vystoupení Dětského pěveckého sboru Zvoneček při ZUŠ Slatiňany, chybět nebudou ani trubači. Občerstvení zajištěno.
3. Město Slatiňany Omlouváme se za tiskovou chybu v Ozvěnách Slatiňan. 119. Cestovatelský večer o Peru, Rity a Milana Chalupníkových proběhne 28. listopadu. Děkujeme za pochopení.
4. Město SlatiňanyZveme Vás na 196. Laskavý večer s názvem „130“. Hrát a zpívat Vám bude známý slatiňanský písničkář Petr Šotta. Mezi písněmi zarecituje Zdeněk Jirásek. Laskavý večer se koná v úterý 5. prosince 2023 od 19 hodin ve Společenském domě. Lístky za 60,-Kč si můžete zakoupit na místě nebo v předprodeji v infocentru.
5. Město SlatiňanyMuzeum Švýcárna Vás v předvánočním čase zve na již tradiční „Adventní čtvrtky“, a to 30. 11., 7. a 14. 12. 2023 od 8:00 do 17:00 hodin. Na programu je výstava a prodej: *českých vánočních ozdob z Horního Bradla (včetně malování ozdob na přání), *zdobené perníčky od paní Dity Dortové ze Slatiňan *včelí produkty z rodinného včelařství z Poliz „Doležalův med“ Nebude chybět slaměný betlém v životní velikosti a vánočně dekorované muzeum. Dospělí i děti budou moci využít vánoční tvořivé dílničky různého druhu dle nabídky stánkařů.
6. SDH TrpišovSbor dobrovolných hasičů v Trpišově si Vás dovoluje pozvat na dvě již tradiční předvánoční akce. V sobotu 2.prosince od 15,30 pořádáme v prostoru za bývalou prodejnou slavnostní zahájení adventního času spojené s rozsvícením Vánočního stromu a minikoncertem. Teplé občerstvení a ohřátí u ohýnku bude připraveno.
V neděli 3.prosince pořádáme v sále místní Restaurace Obora tradiční Mikulášský karneval pro děti. Začátek je ve 14,00 hodin a pro všechny děti je připraven malý dárek, obzvláště pro děti v maskách. Na programu jsou zábavné soutěže, tancování a možná i nějaké překvapení.
7. Motorest BonetTradiční Mikulášská nadílka se koná v Motorestu Bonet 3. prosince 2023 od 15:00 hodin. Pro děti jsou připraveny hry, soutěže, diskotéka a samozřejmě mikulášská nadílka. Těší se na vás personál Bonetu.
8. Flop Top Slatiňany Prodejna Flop Top Slatiňany v obchodním středisku u kruhového objezdu nabízí v akci do 3. prosince Heru za 19,90Kč, slovenský salám, spoustu vánočního a mikulášského zboží. Přijďte na předvánoční nákup za výhodné ceny.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.