Hlášení městského rozhlasu 27. února 2023

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení spoluobčané, přejeme Vám klidný pracovní týden.

Datum: 27. 2. 2023

Pořadové číslo: 23/2023

 

1.
ČRS Slatiňany
Místní organizace Českého rybářského svazu Slatiňany Vás srdečně zve na dvacátý šestý rybářský bál s tombolou, který se bude konat 1. dubna 2023 opět v hospůdce U Půhoných ve Škrovádu. Začátek bálu bude ve 20:00 hodin. K tanci a poslechu zahraje hudební skupina NORMAL 03. Předprodej vstupenek bude zahájen od 1. března 2023 v kavárně Potraviny Málek. Cena vstupenky je 150,-Kč. Za místní organizaci srdečně zvou pořadatelé.

2.
Město Slatiňany
Upozorňujeme návštěvníky městské knihovny a infocentra, že v pondělí 27. února 2023 bude z provozních důvodů zavřeno. Děkujeme za pochopení.

3.
Město Slatiňany
Cestovatelský večer, tentokrát na téma Nejhezčí hory Skotska, se bude konat v úterý 28. února 2023 od 19:00 hodin ve Společenském domě. Nejvyšší horu Velké Británie pokoříte s cestovatelem Davidem Hainallem. Vstupné bude zdarma.

4.
Sokol Slatiňany
Sokol Slatiňany přijímá přihlášky do tanečních, které budou zahájeny 8. záři 2023 a budou probíhat ve zdejší sokolovně.Přihlásit se můžete elektronicky pomocí formuláře, který je na webových stránkách Sokola Slatiňany sokolslatinany.wz.cz .

 

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.