Hlášení městského rozhlasu 28. 1. 2022

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Datum: 28. 1. 2022

Pořadové číslo: 12/2022

 

1.
Městský úřad Slatiňany
Tajemník Městského úřadu Slatiňany vyhlašuje veřejnou výzvu pro obsazení pozice referent účetní. Zaměstnanec zajišťuje inventarizaci majetku, vede evidenci majetku, seznámí se s účetními předpisy organizace a bude zaškolen. Zájemce podá písemnou přihlášku v uzavřené obálce v termínu do 28. ledna 2022 do 10 hodin na adresu Město Slatiňany, Městský úřad, T. G. Masaryka 36, 538 21 Slatiňany. Požadavky a podmínky na obsazení pracovní pozice naleznete na úřední desce Městského úřadu Slatiňany, na webových stránkách www.slatinany.cz a v infocentru města Slatiňany. Případné dotazy zodpoví tajemník Městského úřadu Slatiňany Ing. Josef Prokš na tel. 469 660 237.

2.
Město Slatiňany
Návrh projektu rekonstrukce plovárny ve Slatiňanech bude představen pro zájemce z řad veřejnosti dne 2. 2. 2022. Zahájení bude v 16 h v obřadním sále radnice. Můžete na něm vznést případné dotazy a vyjádřit svůj názor. Přítomni budou projektanti, kteří projekt zpracovávají.      

                                              
3.
Město Slatiňany
 Z důvodu rozsahu zpracovávaného dokumentu návrhu koncepce dopravy prodlužujeme termín možnosti zaslání připomínek a podnětů na e-mail s.stastny@slatinany.cz a to do 6. 2. 2022. Příslušné dokumenty naleznete na webových stránkách města www.slatinany.cz/vyhledove_projekty.php. Následně bude koncepce upravena a projednána v Radě města a poté předložena ke schválení Zastupitelstvu.

4.
Městský úřad Slatiňany
Oznamujeme občanům, že v pondělí 31.1. bude matrika městského úřadu z provozních důvodů od 12 do 15 hodin uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.