Hlášení městského rozhlasu 30. listopadu 2022

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení občané, přeji Vám pěkný den.

Datum: 30. 11. 2022

Pořadové číslo: 141/2022

 

1.
Město Slatiňany
Město Slatiňany Vás zve již tradičně na adventní čtvrtky, které se budou konat v muzeu Švýcárna 1. 8, 15. a 22. prosince vždy od 8 do 17 hodin. Představí se Vám „Skleněné království“ – prodejní výstava ručně zpracovaných skleněných květin, figurek a šperků z českého skla. Nebude chybět ani betlém a vánoční tvořivé dílničky.

2.
U kontejnerů na tříděný odpad před Sokolovnou byl v pátek 25. 11. po 12. hodině nalezen svazek klíčů. Klíče jsou uloženy na Městském úřadě Slatiňany.

3.
Město Slatiňany
Město Slatiňany Vás zve na další cestovatelský večer 1. prosince od 19 hodin ve Společenském domě. Cestovatelský večer s panem Tomášem Kubešem nese název Rumunsko země hor a pastevců.

4.
DSS Slatiňany
Domov sociálních služeb Slatiňany Vás srdečně zve na tradiční Vánoční jarmark, který se koná ve čtvrtek 1. prosince 2022 od 14 do 17 hodin ve společenské místnosti v přízemí hlavní budovy DSS Slatiňany. Při poslechu vánočních koled si budete moci zakoupit tradiční výrobky klientů domova a pozastavit se v předvánočním shonu.

5.
SDH Trpišov
SDH Trpišov opět po pandemické přestávce pořádá Mikulášský karneval pro děti, a to v neděli 4.12.2022 od 14,30 ti hodin v sále Hostince Obora v Trpišově. Pro děti je připravený bohatý program, odměny za soutěže, malý dárek a spousta zábavy. Děti v maskách jsou obzvlášť vítány. Vstupné je dobrovolné.

6.
Pila Vančura Chrast
Pila Vančura Chrast – bývalá dýhárna – nabízí k odběru dřevěné odřezky z pily na topení a palivové dříví. Akční cena za jeden žok odřezků je 690,-Kč. Dále je skladem suché palivové dříví, tvrdé rovnané palivové dříví. Dříví je možné zakoupit v pracovní dny na pile od 6 do 18 hodin, nebo objednat na telefonu 734 119 413.

7.
Flop Slatiňany
Dnes 30. listopadu byla nově otevřena prodejna potravin s názvem FLOP v přízemí obchodního střediska u kruhového objezdu ve Slatiňanech. Prodejna nabízí spoustu vánočního zboží, vánoční kolekce a velké množství hraček.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.