Hlášení městského rozhlasu 4. listopadu 2022

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení občané, přeji Vám pěkný nadcházející víkend.

Datum: 4. 11. 2022

Pořadové číslo: 132/2022

 

1.
Město Slatiňany
Starosta města Slatiňany vyhlašuje Výběrové řízení pro obsazení pozice tajemník městského úřadu. Charakteristiku práce, předpoklady pro vznik pracovního poměru, požadavky pro vznik pracovního poměru, platová třída a další informace jsou uvedeny na www.slatinany.cz – úřední deska. Předpokládané datum vzniku pracovního poměru 1. prosince 2022. Zájemce podá písemnou přihlášku v uzavřené obálce označení „Výběrové řízení – tajemník“ spolu s ostatními náležitostmi v termínu do 25. listopadu 2022 do 10 hod. na adresu Město Slatiňany, MěÚ Slatiňany, T.G. Masaryka 36, 538 21 Slatiňany, poštou nebo osobně na podatelně MěÚ. Případné dotazy zodpoví starosta města Slatiňany MVDr. Ivan Jeník na tel. 469 660 232 nebo na mesto@slatinany.cz.

2.
Město Slatiňany
Město Slatiňany hledá pracovníka informatiky. Požadavek minimálně středoškolské vzdělání, obor informatika, řidičský průkaz skupiny B, pečlivost a spolehlivost. Pro více informací piště na pesek@slatinany.cz nebo volejte na tel. č. 728 174 665. Bližší informace naleznete na www.slatinany.cz.

3.
Město Slatiňany
Město Slatiňany nabízí volnou pracovní pozici od 1.1.2023 Referent účetní. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání, praxe v oboru výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na adresu h.hanusova@slatinany.cz. Případné další informace na tel. 469 660 238.

4.
Město Slatiňany
Město Slatiňany Vás již tradičně zve na posezení při písničkách s hudební kapelou Pardubická šestka. Vystoupení se koná dnes 4. listopadu od 16 hodin ve Společenském domě. Přijďte si poslechnout písničky z Čech a Moravy. Vstup zdarma.

5.
Restaurace Lukavice
Restaurace Na Křižovatce v Lukavici pořádá ve dnech 4. a 5. listopadu Zvěřinové hody, kančí a dančí speciality. Otevřeno od 11 do 24 hodin.

6.
Město Slatiňany
Z důvodu nemoci může dojít k dočasné změně stanovené otvírací době v knihovně a infocentru. Prosím sledujte mobilní rozhlas, www stránky, hlášení místního rozhlasu nebo se informujte telefonicky. Dnes 4. listopadu bude zavřeno od 14 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

7.
Město Slatiňany
Muzeum Švýcárna je dnes 4.11.2022 z důvodu dovolené uzavřeno. Děkujeme za pochopení.

8.
Město Slatiňany
Ve Slatiňanech došlo k vniknutí cizí osoby na soukromý pozemek. Upozorňujeme proto občany, aby si řádně zabezpečili své nemovitosti a přilehlé zahrady. V případě, že by se na území města situace opakovala, nahlaste vniknutí neprodleně na Policii ČR.

9.
ZUŠ Slatiňany
Základní umělecká škola Slatiňany a SRPDŠ při ZUŠ Slatiňany vás srdečně zvou na Slavnostní koncert k 30. výročí založení školy, který se uskuteční v úterý 8.listopadu od 18.00 hodin v sokolovně. První část programu zajišťují učitelé a žáci školy a v druhé části programu vystoupí zpívající právník Ivo Jahelka. Vstupné dobrovolné.

10.
Město Slatiňany
Informace pro občany města Slatiňany. V ulicích města – část ul. T. G. Masaryka (od vjezdu do Slatiňan od Chrudimi k radnici), ul. Vrchlického včetně lávky pro pěší, ul. Na Ostrově k firmě Leros, Smetanovo nábřeží, ul. Spojovací a ul. Medunova nesvítí veřejné osvětlení z důvodu poruch na el. vedení. Vyhledání poruch a opravy na zemním kabelovém vedení veřejného osvětlení jsou objednány u odborné společnosti.

Tímto žádáme občany města, aby v těchto ulicích zvýšili pozornost při procházení a projíždění z důvodu bezpečnosti.

Děkujeme za pochopení.

11.
Město Slatiňany
Městu Slatiňany byl předán Policií ČR nález – pánské jízdní kolo. Kolo je uloženo na Městském úřadě Slatiňany. Bližší informace na tel. 469 660 244.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.