Hlášení městského rozhlasu 5. 3. 2021

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

title image

Hlášení městského rozhlasu

Datum: 5. 3. 2021

Pořadové číslo: 24/2021

1.
Město Slatiňany
Od 2. března již platí v knihovně otevírací doba bez omezení. Otevřené je ale pouze „výdejní okénko“, knihy je potřeba dopředu objednat buď telefonicky či e-mailem, lze vracet i zapůjčené knihy, ale je nutné dodržet vstup pouze 1 osoby, a to s respirátorem či nano rouškou.

 
2.
Školní jídelna Slatiňany
Na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice je uzavřena Školní jídelna ve Slatiňanech. Předpokládaná doba uzavření jídelny jsou 2 týdny.

 
3.
Pardubický kraj
S ohledem na přijatá vládní opatření a s ohledem na vývoj epidemie nejen na území Pardubického kraje, dojde s platností od 7. března 2021 k omezení veřejné dopravy. V autobusové dopravě dojde k přechodu na prázdninový letní provoz. V železniční dopravě dojde k omezení některých spojů v rozsahu obdobném na podzim roku 2020. Informace o jízdních řádech budou k dispozici na veřejných portálech.

Tato opatření jsou zavedena s platností do 5. dubna 2021.

4.
Hurá na Výlet!
Nezisková organizace Hurá na Výlet! informuje seniory, že mohou sledovat Internetovou televizi pro seniory „Hurá Televize“. Internetová televize vysílá každý pátek od rána po celý den a bez reklam na předražené zboží. Pro naladění internetové televize zadejte v prohlížeči adresu www.huranavylet.cz/tv a pro spuštění klikněte na červené tlačítko.

 

přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.