Hlášení městského rozhlasu 7. června 2024

Vážení občané, přeji Vám klidný pracovní týden.
Datum: 7. 6. 2024 Pořadové číslo: 63/2024
1. Město Slatiňany Pro sezonu roku 2024 přijme Městský úřad zájemce na místo plavčíka na plovárně Města Slatiňany. Podmínkou je zdatný plavec nad 18 let. Školení zajistí Městský úřad. Bližší informace podá tajemník úřadu Ing. Rašín – tel. 469 660 237.
2. ZUŠ Slatiňany Zápis nových žáků do hudebního oboru na Základní umělecké škole Slatiňany bude probíhá od 20. května do 21. června. Škola přijímá děti od 5 let na základě výsledku úspěšně vykonané talentové zkoušky a do výše naplnění cílené kapacity školy u jednotlivých nástrojů. Zápis do výtvarného a tanečního oboru z důvodu velkého množství přijatých přihlášek nevyhlašujeme. Více informací najdete na webových stránkách www.zusslatinany.cz.
3. Město SlatiňanyUpozornění pro návštěvníky infocentra v pondělí 10. června bude zavřeno po celý den. Děkujeme za pochopení.
4. MS SlatiňanyMyslivecká společnost Slatiňany pořádá Dětský myslivecký den v sobotu 8. června 2024 od 9 hodin na Mysliveckém domě pod Monacem. Pro děti je připravena ukázka dravců, práce se psy, myslivecké trofeje, skákací hrad, laserová střelnice, opékaní špekáčků a mnoho dalších zážitků. Těší se na Vás pořadatelé.
5. Acord SlatiňanySrdečně Vás zveme na benefiční hudební festival ve Slatiňanech. Na zámeckém nádvoří se uskuteční tři koncerty. V pátek 7. 6. vystoupí legendární pěvkyně Gabriela Beňačková a tenorista Jakub Pustina, v sobotu 8.6. se můžete zaposlouchat do filmových a muzikálových melodií v podání dechového tria El GonzAles se zpěváky Hanou Otáhalovou a Jiřím Jablunkou a v neděli 9.6. přijede orchestr mladých umělců pardubické konzervatoře pod vedením Tomáše Židka se sólisty Matějem Kotalem a Annou Stránskou. Závěrečný koncert Jiřího Pavlici a Hradišťanu v sobotu 15.6. proběhne na zahradě Sokolovny. V případě nepříznivého počasí se budou koncerty konat v kostele sv. Martina, nebo v Sokolovně. Více informací na: www.spolek-acord.cz Těší se na Vás Iva Ryzová a spolek Acord.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.