Milionchvilek: Ve čtvrtek demonstrace za odvolání prezidenta

průzkum mezi příznivci milionchvilek - cloud

minulý týden jsme to všichni jasně viděli. Prezident Miloš Zeman, vláda Andreje Babiše, komunisté a SPD dlouhodobě směřují naši zemi do područí Ruska. Vraždí tu ruští agenti a náš prezident mlží. Rádoby rázné kroky vlády nesmí zakrýt její odpovědnost za současnou situaci a dlouhodobě toxickou politiku. Už je to za hranou únosnosti!

TOHLE UŽ NEPOČKÁ! SVOLÁVÁME DEMONSTRACI HRAD ZA HRANOU, REPUBLIKA V OHROŽENÍ!

Sejdeme na Václavském náměstí a v dalších městech po celé ČR a budeme požadovat konec prezidenta Zemana. To je jediná šance, jak se naše země může včas vyhrabat ze současného marasmu. Vyzýváme všechny občany České republiky, aby se k protestu připojili ve svých obcích.

KDY: čtvrtek 29. dubna v 18 hod.

KDE: Praha – Václavské náměstí + celá Česká republika

Podívejte se na mapu zapojených míst, kterou průběžně aktualizujeme, a zúčastněte se demonstrace, kterou pořádají místní organizátoři blízko Vás: MAPA ZDE (od nás nejblíže: PoličkaHradec Králové a Proseč)

3 komentáře u „Milionchvilek: Ve čtvrtek demonstrace za odvolání prezidenta“

 1. Proč po volbách nespolupracovat s ANO, extremisty a komunisty – výzva demokratickým stranám – petice Milionuchvilek zde: https://milionchvilek.cz/clanek/po-volbach-musi-prijit-skutecna-zmena-pripojte-svuj-podpis-k-vyzve-demokratickym-stranam
  Je to podle autora nutné k tomu, aby se mohlo provést:

  1. Vyšetřit vládní selhání v době koronavirové pandemie
  2. řádný úklid po minulé vládě (Od roku 2017 šlo více než 20 miliard do kapes firem Andreje Babiše v rozporu se zákonem. )
  3. Bez svobodných médií nejsou svobodné volby
  4. vyvážit moc prezidenta
  5. nezávislost justice
  6. Dostavba Dukovan bez nebezpečných zemí

  Nemáte-li rádi petice, můžete rovnou napsat vašim poslancům, inspirace zde: https://milionchvilek.cz/vyzva-demokratum/stan-pirati

 2. Souhlasím s Respektem (https://www.respekt.cz/tydenik/2021/16/kdyz-jsou-jen-spatne-varianty?issueId=100507 v případě zájmu odemknu), že pád vlády nyní by posloužil hlavně prezidentovi.
  Alternativně nabízím tzv. Kocábovu petici k odvolání Zemana s vyjmenovanými konkrétními přečiny (samozřejmě to jsou jen návrhy, potvrdit je může jen soud):
  https://www.petice.com/a/321827

 3. Tak jsem se vrátil z Hradce… (: jo, bylo to kultivované, utvrdili jsme, že nejsme divní, když nám přijde konání našeho prezidenta už za hranou. Taky mě nebaví chodit na demonstrace, radši bych taky doma chroupal brambůrky u televize, ale obávám, se, že kdo mlčí ten souhlasí, a to já rozhodně ne. Aspoň mám klidné svědomí, že jsem se snažil proti tomu šílenému Zemanovi něco udělat…něco trochu víc, než ostatní. I když bude asi škodit dál. Bylo nás tam kolem 250 – https://www.facebook.com/milionchvilekHK/posts/3665581166887393

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.