Na slatinak.cz se lze přihlašovat i přes Facebook, Twitter a Google

Pro udržení slušnosti a pravdivosti komentářů musí být každý přispěvatel na slatinak.cz registrován.

Od nynějška je však registrace a přihlašování jednodušší, protože se lze přihlásit také přes účty na sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+. Přispěvatelé tak nemusí vyplňovat registrační formulář, ani si pamatovat heslo pro tento web.

Podobně snadné – na tři kliknutí – je publikování odkazů na naše příspěvky ve vašem profilu na sociálních sítích. Po kliknutí na „palec nahoru“ (thumb up) pod každým příspěvkem, komentářem či obrázkem kliknete na vaši sociální síť a je to.

Pro přihlášení zvolte volbu Přihlásit v menu O webu vpravo nahoře, anebo také ve sloupci vpravo dole.

Funguje to tak, že si z účtu na sociálních sítích uložíme email a jméno přispěvatele, které bude propojeno s jeho příspěvky. Jméno je veřejné, email není. Přispěvatel si pak může po přihlášení ve svém profilu na slatinak.cz upravit, co se o něm zobrazuje. Více o zpracování osobních dat zde.

Po registraci má každý uživatel povoleno pouze psát komentáře, které pak musí být schváleny (obvykle do 24 hodin, pokud spěcháte, zavolejte).

Zájemci o širší spolupráci mohou požádat o zvýšení práv, aby mohli jako redaktoři přispívat na slatinak.cz i novými návrhy, tématy, událostmi, okolnostmi, výhodami a nevýhodami. Řídí se pak pokyny pro redaktory.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.