Nahlášení problému s čistotou města: polepené lampy a zastávka Střed

Nahlášení problému s čistotou města.

Datum zjištění problému:

21.4.2011, ale i 2010, 2009 atd.
Místo problému:
autobusová zastávka Střed, lampy veřejného osvětlení po celých Slatiňanech
Krátký popis problému:
polepené vesměs nevkusnými plakáty a jejich torzy
Jméno a příjmení oznamovatele:
Robert Koblížek
Případně připojte fotografii jako přílohu této zprávy.
Odůvodnění:
dobrý den, není špatný pohled na upravenou ulici, park či jiné městské zařízení. Je pravda, že jsme díky komunistům, kdy bylo lecos zanedbané, dost otupěli, ale zase kdo zavítal na západ, tak si toho nemohl nevšimnout, že je rozdím mezi upravenou a čistou ulicí a neupravenou.
Mnoho se od pádu komoušů změnilo k lepšímu; myslím, že ve Slatiňanech je mnoho hezkých míst, která jinde nejsou (i proto jsme se sem přestěhovali).
Je to tu pekné, a mohlo by být hezčí – konkrétně mě osobně tedy vždy praští do očí sem tam polepené lampy a značky a autobusová zastávka na Středu.
Myslím, že to je řešitelné, že když se to bude důsledně sundavat a zatírat, polepovači uvidí, že jejich snaha je marná a omezí svou aktivitu. Však jim to také sám sundavám a když tam mají číslo, tak jim také napíšu SMS, že se mi to nelíbí a řekl bych, že ta čísla (tedy polepovači) se moc neopakují, tak to snad i trochu funguje,
Kdo chce dát něco vědět druhým, může rozhlasem, na polepové plochy nebo jinou reklamou.
Naopak, pokud by se to úplně tak nechalo, tak by mohlo být časem polepeno kde co.
Nemluvě o dalším aspektu, že předměty těch reklam jsou někdy i škodlivé a společensky nebezpečné, mám teď na mysli vyzývání k lichvářským půjčkám, které mnohé ožebračily a ti se pak stali společensky v lepším případě potřební, v horším nebezpeční…což není snad zájem nikoho z nás.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.