Nový starosta bude už ve středu

„Kdo bude starosta?“ „Tak bude to Vychodil, ne?“ „O co že nedá Sedma starostu?“ „Dohodnou se zase s Jeníkem?“ jsou nepochybně nejčastější otázky pouličních besed posledních týdnů.

Zákulisní jednání stále probíhají. Průběžná prohlášení stran soustřeďuji pod tímto příspěvkem anebo je najdete na jejich komunikačních kanálech.

Vše se snad rozhodne na prvním veřejném zasedání nového zastupitelstva ve středu 24. října 2018 od 16 hodin v zasedací síni budovy radnice, na které jsou všichni zváni. Ovšem návštěvnost ustavujících zastupitelstev bývá veliká, tak přijďte včas.

Jeden komentář u “Nový starosta bude už ve středu”

  1. I já bych chtěl mít (opět) starostu, který „rozlišuje správné rozhodnutí od rozhodnutí, které vyhovuje jemu samotnému“. Ale obávám se, že nestačí jen řešit, kdo bude starostou. Ani sebelepší starosta toho totiž moc nezmůže, když na to bude sám. Jak zpívá s ironií současný klasik: „vy mě pochopíte, vy totiž všechno víte, vy se poradíte vy to vyřešíte, vy mě zachráníte…“ (http://www.nohavica.cz/cz/tvorba/texty/pane_prezidente.htm, https://youtu.be/60Et9t85lFY). Podle Jana Hartla z agentury STEM jsme jako země stále hrozně pasivní a na politiku jen nadáváme, než abychom pro ni něco udělali: „prostě sedíme u zpráv a říkáme si: ještě se to pořád nelepší…“ (http://slatinany.farnost.cz/hartl-lide-nejsou-hloupi.html).

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.