po 17.6.2019 Veřejné projednání veřejného osvětlení ve Schmoranzově ulici

Schmoranzova ulice

V souvislosti s připravovaným záměrem rekonstrukce veřejného osvětlení v ulici Schmoranzova ve Slatiňanech si Vás tímto dovolujeme pozvat na VEŘEJNÉ PROJEDNÁVÁNÍ uvedeného záměru, a to v pondělí dne 17. 6. 2019 od 16:00 hodin přímo na místě před hostincem U Wenzlů (Schmoranzova 24).

Návrh situačního nákresu můžete nalézt na webových stránkách města pod odkazem „Výhledové projekty“.

Tento text byl tento týden roznesen do schránek domů v ulici Schmoranzova, kterých se VO týká.

Jeden komentář u “po 17.6.2019 Veřejné projednání veřejného osvětlení ve Schmoranzově ulici”

 1. Setkání se účastnil vedoucí stavebního odboru, místostarosta a projektant + 3 občané.

  veřejné jednání o osvětlení ve Schmoranzově ulici

  Budou použita LED svítidla, budou vyměněny všechny sloupy a vybudováno nové vedení včetně nového rozváděče. Staré sloupy nejsou vhodně rozmístěné, některé jsou ve špatném stavu, vedení bude zřejmě také špatné. Mluvilo se ještě o jednom dalším svítidle ve slepé ulici u garáží za hospodou u Welzlů oproti původnímu návrhu – musí schválit rada.

  Projektant chce připravit rozvody, aby bylo možno v budoucnu snadno napojit další ulice.

  Společné jednání s ČEZ o přípravě pro umístění vedení nízkého napětí do země (aby ho v případě výměny v budoucnu náhodou nedal do nadzemních samonosných kabelů anebo když do země, aby se nemusela ulice opět zbytečně rozkopávat) je obtížné, nicméně místostarosta se o něj aspoň pokusí.

  Projektant mluvil o tom, že navrhuje osvětlení tak, aby osvětlovalo hlavně komunikaci a chodníky, zatímco do zahrad a na domy svítila minimálně.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.