Prázdninové příměstské a pobytové sportovní tábory SkiFanaticu

přípravy na léto jsou v plném proudu a jednou z novinek v naší nabídce jsou výjezdové tábory s kurzovou výukou. Děti si mohou vybrat z nabídky in-line kurzu, bike kurzu nebo vodních sportů. Každý den je vyzvedneme na nástupním místě v Pardubicích nebo Chrudimi a odvezeme na Seč do areálu Kempy na Seči. Dopoledne bude věnováno výuce dle vybraného programu a odpoledne sportovním i nesportovním zážitkům. Vybírat můžete ze dvou turnusů 25. – 29. 7. a 1. – 5. 8. Možnost přihlášení naleznete zde.

Již tradičně s námi můžete absolvovat klasický příměstský tábor v Chrudimi, Slatiňanech, Pardubicích, Rybitví, Ždírci nad Doubravou a na Seči. Vybírat můžete ze všeobecně sportovně zaměřených táborů, in-line programů, parkouru i angličtiny. Přihlásit Vaše děti můžete zde.

Po loňském povedeném fotbalovém kempu se i letos můžete přihlásit na příměstský fotbalový kemp ve spolupráci s MFK Chrudim. Program je kombinací fotbalové přípravy a zážitků a poslední volná místa jsou vypsána zde.

Pobytové tábory nesmí chybět a pro letošní rok jsme přidali i srpnové termíny. Široká nabídka programů je uvedena zde. Vyberte si z nabídky programů, které budou vedeny profesionálními lektory. Kromě každodenního preferovaného programu s lektorem děti čeká celotáborová hra i volitelný program, který si den předem volí sami z denní nabídky. Vybírají z aktivit jako je paddleboarding, kanoe, wakeboarding, Segway, inline bruslení, ale i tvoření a vyrábění.

Těšíme se s Vámi na léto plné zážitků

Tým Ski Fanatic

Odkaz: email Dne v 17:00 Ski Fanatic 17.3.2022

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.