Návrh: Rekonstrukce východní části Medunovy ulice

Jedná se o rekonstrukci části ulice Medunova, která spočívá ve zřízení celkem 10 parkovacích míst a to 8 míst naproti řadovým domům a výhybny pro automobily s cílem zachovat obousměrný provoz. Parkovací plochy budou provedeny z betonové zámkové dlažby v barvě šedé. V rámci rekonstrukce ulice bude provedeno nové veřejné osvětlení se svítidly LED a opravena dlažba stávajícího chodníku.

Navržené řešení s podélným parkováním automobilů a výhybnou je v rámci platné legislativy prakticky jediné možné řešení, jak zachovat v dané ulici obousměrný provoz a zároveň legalizovat parkování aut v dané části ulice.

Po zavedení jednosměrky v západní části ulice je tohle jediný výjezd z celé ulice a využívají ho i lidi z řadovek.

3 komentáře u „Návrh: Rekonstrukce východní části Medunovy ulice“

  1. Tak soutěž byla zrušena: Rada města Slatiňany projednala na 37. schůzi 4. března 2024 projednala zprávu hodnotící komise k veřejné zakázce malého rozsahu s názvem „Stavba podélného stání a veřejného osvětlení v části ulice Medunova ve Slatiňanech“, a rozhodla o zrušení této veřejné zakázky. V této souvislosti rada města pověřila MěÚ jednáním se společností ČEZ Distribuce, a. s. o možnosti provedení přeložky vedení el. energie včetně výše jejího spolufinancování v části ulice Medunova ve Slatiňanech.(Ozvěny 5/2024)

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.