út 11.6.2019 Chrudim: setkání Chceme demisi! + zveme na Letnou

Další z pokračující série protestů proti politice a morální pochybnosti aktuální vlády.

V Chrudimi se koná 11.6.2019 v 17:30, na Resselově náměstí

Smyslem demonstrací je nejen vzbuzení svědomí “těch nahoře” a jejich politických podporovatelů (což se možná nepovede), ale také signál pro spoluobčany a také pro zahraničí, že za nimi všichni nestojíme “jako jeden muž”.

Z materiálu organizátorů:

Sami tomu nemůžeme uvěřit. Václavák v úterý praskal ve švech. Bylo nás přibližně 120 000. Omlouváme se všem, kteří se nevešli. Příště se už snad vejdeme. Zapište si prosím do diářů – neděle, 23. června v 16:30, Letenská pláň. Zvolili jsme tentokrát víkend odpoledne, aby mohlo dorazit co nejvíce lidí z celé republiky. Podle dosavadních ohlasů je možné, že nás bude skutečně 2-3x víc.

Zatímco o největší demonstraci od roku 1989 psala světová média od Austrálie po Kanadu a od Finska po Japonsko, označil Andrej Babiš demonstraci za „koncert“ (později se omluvil). Lidé se prý sešli, protože bylo hezky. A žádný důvod protestovat neexistuje.

Poněkud jiného názoru jsou lidé z 210 obcí, které se už nyní zaregistrovaly do další celorepublikové vlny protestů, jež se uskuteční v úterý 11. června. Podívejte se na jejich MAPU či SEZNAM.

pozvánka na Letnou 23/6
pozvánka na Letnou 23/6

Leták pro Letnou ke stažení zde.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.