út 29.4.2020 Praha-Letná: Pojďme to rozdýchat – rouška není náhubek

Obsah cirkulačního e-mailu:

Milí a vzácní přátelé,
nekoncepčnost, nepromyšlenost a špatná komunikace. Jedním slovem CHAOS. Tak lze shrnout kroky vlády za poslední měsíc. Co je jeden den přijato, druhý je pozměněno a třetí zrušeno. K tomu špatná komunikace bez respektu k občanům.

Nevím jak Vy, ale já to musím jít rozdýchat. Proto se půjdu ve středu 29. dubna v 18:00 projít do Letenských sadů. Chcete-li vědět víc, podívejte se na toto dvouminutové video

 

 

Samozřejmě dodržím bezpečnou dvoumetrovou vzdálenost. Kromě roušky si však s sebou na procházku vezmu také křídu – ta se může vždycky hodit – a transparent. Na ten napíšu otázku, která mě nejvíc pálí (pár příkladů najdete zde), a budu chtít po vládě odpověď.

Pokud se chcete přidat, ať už jste kde jste, vyfoťte se se svou otázkou nebo nahrajte video. Od středy 29. dubna večer fotku či video publikujte na sociálních sítích. Přidejte hashtag #PtameSeVlady. Anebo se běžte také někam projít, je to zdravé. 😉

Otázky roztřídíme, předáme vládě a budeme požadovat odpovědi. Doba hájení skončila. Pojďme se ozvat. Rouška není náhubek.

Za celý tým Milion chvilek pro demokracii
Mikuláš Minář

P. S. Podívejte se na tohle úžasné video. Díky naší Mapě pomoci se dala dohromady parta sedmnáctiletých lidí, kteří se nejen nově spřátelili, ale také ušili a rozdali několik tisíc roušek!

P. P. S. Všimli jste si? Neuvěřitelné nákupy Ministerstva zdravotnictví: Zakázka za miliardu pro firmu bez zaměstnanců a bez nákladů. Zakázka za 300 milionů pro firmu, jejíž jednatel má na krku 11 exekucí a bydlí na úřadě. Nákup respirátorů FFP2 za 1047 Kč za kus (20× více než běžná cena). Obrovská zakázka pro největšího sponzora hnutí ANO.

Je to do očí bijící. Fakta jsme shrnuli v tomto krátkém PDF. Prosím rozešlete ho alespoň třem svým přátelům, sdílejte ho na Facebooku nebo jednoduše rozešlete tento odkaz: https://www.milionchvilek.cz/download.php?file=jak-nakupuje-min-zdravotnictvi. Na tohle se nesmí zapomenout. A je možné, že takové mrhání našimi penězi už se nebude líbit ani voličům ANO.

Můžete se spolehnout, že budeme všechny kroky vlády sledovat i nadále, abychom jí mohli v pravý čas vystavit vyúčtování.


Odkaz: Dne v 11:41 Milion chvilek z.s. napsal(a): 29.5.2020

termin = 29.4.2020

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.