V Chrudimi demonstrovalo za spravedlivou justici a proti vládě oligarchů již téměř 200 lidí

2 x více účastníků (konkrétně 190) měla druhá chrudimská demonstrace reagující na některé kroky premiéra ČR. Akce probíhala v klidu bez vážnějších incidentů.

Vzhledem k vytrvalému dešti, který trval celou minulou i tuto akci, nelze účastníky podezřívat z toho, že se šli jen tak projít. Počet demonstrujících akci od akce roste, zřejmě tedy nejde o nahodilou nespokojenost, spíš se ukazuje, že nespokojených je mnohem více, akorát jen váhají doma, jestli to má vůbec smysl.

Demonstrace byla součástí řady protestních akcí, které začaly výměnou ministra spravedlnosti, která vzbuzuje podezření, že jejím záměrem není tolik společné dobro, jako dobro několika vysoce postavených lidí.

Jeden komentář u “V Chrudimi demonstrovalo za spravedlivou justici a proti vládě oligarchů již téměř 200 lidí”

  1. Bylo by zajímavé vědět, kolik by bylo ochotno takto demonstrovat jeho příznivců z oněch 1,5 mil. voličů, kteří stojí údajně ve všem za ním.

    Jinak jsem rád, že se ani projevy i mikrofonu, ani v obecenstvu neomezovali jen na „antibabiš“, ale spíš pozitivně, pro spravedlnost, společné dobro, šetrnější zemědělství, křesťanské hodnoty, svobodu apod., protože problém je samozřejmě širší, premiér je jen špička ledovce.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.