Víte, jak nejlépe využívat MUNIPOLIS? Představujeme také nové Podmínky.

Znak Mobilní Rozhlas a Zmapuj to

Vaše město či obec nebo třeba firma, ve které pracujete, vás díky aplikaci může informovat o všem důležitém přímo do vašeho telefonu. Na pár kliknutí také můžete mít přístup například k hlášení podnětů, online zpravodaji nebo třeba zajímavostem z okolí. A navíc: aplikace MUNIPOLIS může být celá v barvách vašeho města či obce! A to pro [iOS](apps.apple.com/cz/app/munipolis/id1378883073?l=cs?l=cs) i [Android](play.google.com/store/apps/details?id=com.neogenia.zlepseme_cesko).
[Více o aplikaci](info.munipolis.cz/#download)
info.munipolis.cz/#download
Informace ze samospráv máte také na Seznam.cz
Na hlavní stránku Seznam.cz chodí denně 3,5 milionu čtenářů. Pokud jste mezi nimi, jistě oceníte, že zprávy ze svého města nebo obce si můžete nově přečíst také tam. Stačí být přihlášen a na hlavní stránce si pod aktuálními zprávami [nastavit lokalitu, která vás zajímá](www.seznam.cz/#nastavit-lokalitu).
www.seznam.cz/#nastavit-lokalitu
Nastavte si odběr informací z dalších měst
Věděli jste, že v MUNIPOLIS můžete dostávat zprávy nejen z vašeho města či obce, ale třeba i z místa, kde bydlí vaši rodiče, jezdíte na chalupu nebo třeba do práce? Je z čeho vybírat – MUNIPOLIS je nejpoužívanější komunikační systém pro samosprávy. A pokud je v MUNIPOLIS zapojená i vaše firma, budete mít v jedné aplikaci informace i od ní.
[Více o MUNIPOLIS pro firmy](info.munipolis.cz/firmy/)
info.munipolis.cz/firmy/
Upravujeme několik podmínek
Pro pořádek vám musíme dát vědět o tom, že od 1. 1. 2024 platí nové Podmínky MUNIPOLIS pro vás – příjemce informací. [V plném znění je najdete zde](info.munipolis.cz/podminky-pro-prijemce/). Co je v těch nových? Například:
⦿ že rozumíte tomu, od kdy a jak můžete systém podle podmínek užívat (nejenom podle zákona, ale i slušně a eticky), a výslovně s tím souhlasíte,
⦿ že získáváte bezplatnou licenci k užívání systému MUNIPOLIS,
⦿ že odpovídáte za újmu, kterou byste způsobili zneužíváním nebo obcházením systému,
⦿ že jsou rozšířeny důvody, pro které můžeme omezit nebo ukončit fungování systému nebo vy formálně ukončit svou registraci,
⦿ že vám obce můžou v omezeném rozsahu posílat i marketingové zprávy (což můžete kdykoli bezplatně zrušit),
⦿ že pro plné a bezvadné využívání systému musíte mít vyhovující zařízení, software a připojení,
⦿ že pro řešení nahlášených závad systému od vás budeme potřebovat nezbytnou spolupráci,
⦿ že my můžeme Podmínky kdykoli měnit nebo doplňovat a jak.
Změny Podmínek jsou nutné proto, abychom mohli MUNIPOLIS dále rozvíjet k vaší spokojenosti.
Aktuální Podmínky zde: (info.munipolis.cz/podminky-pro-prijemce/)
www.munipolis.cz/
Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde: (www.munipolis.cz/odhlaseni-emailu/samospravy/57ee54328fde27766867899/6568569ad404e2471390322)

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.