Z Mobilního Rozhlasu je MUNIPOLIS. Co Vám přináší navíc?

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Vážení uživatelé Mobilního Rozhlasu,

jak už jste možná někteří zaznamenali, z nejrozšířenějšího nástroje pro smart komunikaci samospráv s občany, který dnes používá více než 2 200 měst a obcí u nás, na Slovensku i v Německu, se stala chytrá komunikační síť MUNIPOLIS. Ale nové jméno není jediná změna – MUNIPOLIS Vám nabízí víc.

Seznamte se s MUNIPOLIS

Nyní můžete dostávat nejen oficiální informace ze samospráv, které Vás zajímají, ale navíc se budete moci přihlásit k odběru zpráv také ze svého zaměstnání, zájmového spolku nebo například ze školy či školky, kterou navštěvují Vaše děti. MUNIPOLIS nově nabízí sofistikované komunikační nástroje také firmám, institucím a spolkům.

Co nového Vám MUNIPOLIS přináší?

Mobilní Rozhlas dal jméno celému segmentu chytré komunikace samospráv s občany. Vzhledem k jeho rozšíření do firem, zájmových spolků, sportovních oddílů i mezi instituce je změna názvu přirozeným krokem. Pod značkou MUNIPOLIS teď navíc máte k dispozici i modernější web, mobilní aplikaci pro Android a iOS s podporou volby jazyků včetně ukrajinštiny a chystáme pro Vás také přehled kulturních akcí z celé republiky.

Navštivte MUNIPOLIS

Efektivní komunikace pro firmy i spolky

S MUNIPOLIS se otevírá nejpoužívanější systém pro samosprávy také dalším subjektům, které mohou využít propracované a léta zdokonalované komunikační technologie včetně rychlých SMS, e-mailů, zpráv do aplikace nebo hlasových zpráv.

• Jste vedoucím nebo členem zájmového spolku?
• Chcete efektivně komunikovat v rámci své firmy?

Napište nám a my obratem založíme profil na MUNIPOLIS vaší skupině, instituci nebo firmě. Ihned tak budete moci používat chytré komunikační nástroje bez nežádoucí hate speech, reklamy a informačního šumu. Jak to celé funguje?

Pevně věříme, že se nyní s MUNIPOLIS budete setkávat stále častěji a že se brzy stane nejpoužívanějším nástrojem pro chytrou komunikaci nejen pro samosprávy, ale také pro firmy, instituce a skupiny.

Bezproblémové používání našeho systému Vám přeje tým MUNIPOLIS

 
 
 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.