Který kraj má vlastně SPD na 1. místě?

Chtě nechtě musím jezdit a chodit už přes měsíc kolem plakátu ve Škrovádské ulici, na kterém tvrdí, že SPD má Pardubický kraj na 1. místě. Osobně si nemyslím, že by si nějaký kraj (jedno jestli český, moravský, slovenský, bulharský, ruský nebo kanadský) zasloužil nějakou výjimečnou pozici, ale pro někoho to třeba je důležité. Budiž, máme svobodu.

Nedávno jsme však byli v Karlových Varech a – světe div se – tam byl stejný plakát, akorát že tam byl na 1. místě Karlovarský kraj. Jak tomu rozumět? Je snad víc 1. míst? Možná že Pardubický a Karlovarský se dělí o 1. místo. Tak jsem hledal na internetu, které kraje jsou na těch dalších místech. Ale žádné jsem nenašel! Všechny jsou na 1. místě… (:

Jihomoravský kraj na 1. místě SPD

Na první místo se u SPD vejdou i další věci (:

Zajímavý žebříček. Připomíná mi vtip z legendární Izerovy Policejní akademie, proč mají policajti auta širší, než delší.

Ale je pravda, že jejich politický dvojník má stejné heslo, tak to „první místo“ mají asi nacionalističtí populisté jako takové poznávací znamení (tedy kromě národní vlajky nebo aspoň trikolory na pozadí).

české zájmy na prvním místě - trikolora

 

 

 

Jeden komentář u “Který kraj má vlastně SPD na 1. místě?”

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.