Hlášení městského rozhlasu 3. června 2024

Vážení občané, přeji Vám klidný pracovní týden.
Datum: 3. 6. 2024 Pořadové číslo: 62/2024
1. Město SlatiňanyTajemník Městského úřadu Slatiňany vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice vedoucí stavebního úřadu III. Zájemce podá písemnou přihlášku v uzavřené obálce označené „VŘ-vedoucí SÚ“ V termínu do 7. června do 10 hodin na adresu město Slatiňany, MěÚ Slatiňany, T.G.Masaryka 36, 538 21 Slatiňany. Bližší informace naleznete na webových stránkách města www.slatinany.cz. Případné dotazy zodpoví tajemník Městského úřadu Slatiňany Ing. Vladimír Rašín na tel. 469 660 237.
2. Město Slatiňany Pro sezonu roku 2024 přijme Městský úřad zájemce na místo plavčíka na plovárně Města Slatiňany. Podmínkou je zdatný plavec nad 18 let. Školení zajistí Městský úřad. Bližší informace podá tajemník úřadu Ing. Rašín – tel. 469 660 237.
3. ZUŠ Slatiňany Zápis nových žáků do hudebního oboru na Základní umělecké škole Slatiňany bude probíhá od 20. května do 21. června. Škola přijímá děti od 5 let na základě výsledku úspěšně vykonané talentové zkoušky a do výše naplnění cílené kapacity školy u jednotlivých nástrojů. Zápis do výtvarného a tanečního oboru z důvodu velkého množství přijatých přihlášek nevyhlašujeme. Více informací najdete na webových stránkách www.zusslatinany.cz.
4. Město SlatiňanyUpozorňujeme občany Slatiňan a místních částí, že od 3. června začínají týdenní svozy směsného komunálního odpadu.
5. ZUŠ SlatiňanyZákladní umělecká škola Slatiňany vás srdečně zve na ZUŠ Open – VIII. ročník celostátního festivalu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru, který se bude konat v úterý 4. června 2024 od 15:30 hodin v parku před Základní školou ve Slatiňanech. Vystoupí žáci všech uměleckých oborů. Těšit se můžete na hudební soubory školy, vystoupení současného tance i baletu a na tvůrčí dílničky žáků výtvarného oboru. Předpokládaný konec je v 18:30. V případě nepříznivého počasí bude akce zrušena.
6. OV ŠkrovádOsadní výbor Škrovád zve všechny občany Škrovádu na zasedání, které se koná už zase jako obvykle první středu v měsíci, to je 5.6.2024 v 18 hodin v hostinci v lokále. Sejdeme se po malé pauze z důvodu svátků, které připadly na 1. a 2. středu v květnu. Těšíme se na hojnou účast.
7. Alukov OrelSpolečnost Alukov a.s. se sídlem v Orli hledá spolupracovníky do výroby a expedici. Práce je vhodná spíše pro muže. Jedná se o výrobu hliníkových konstrukcí v čistém pracovním prostředí pro české i zahraniční zákazníky. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 733 788 505 paní Novotná, nebo se dostavte na personální oddělení společnosti Alukov.
8. Město SlatiňanyVážení a milí spoluobčané, dovolujeme si Vás pozvat na výstavu prací žáků z výtvarného oboru ZUŠ Slatiňany, kterou můžete v muzeum Švýcárna shlédnout od 5.6. do 30.8. 2024. Výstava je součástí prohlídky muzea.
9. p. LáníkVe středu 5. června 2024 bude soukromý prodejce prodávat u obchodního střediska jahody a meruňky. Prodej bude od 7 hodin do vyprodání zásob.
10. MS SlatiňanyMyslivecká společnost Slatiňany pořádá Dětský myslivecký den v sobotu 8. června 2024 od 9 hodin na Mysliveckém domě pod Monacem. Pro děti je připravena ukázka dravců, práce se psy, myslivecké trofeje, skákací hrad, laserová střelnice, opékaní špekáčků a mnoho dalších zážitků. Těší se na Vás pořadatelé.
11. Acord SlatiňanySrdečně Vás zveme na benefiční hudební festival ve Slatiňanech. Na zámeckém nádvoří se uskuteční tři koncerty. V pátek 7. 6. vystoupí legendární pěvkyně Gabriela Beňačková a tenorista Jakub Pustina, v sobotu 8.6. se můžete zaposlouchat do filmových a muzikálových melodií v podání dechového tria El GonzAles se zpěváky Hanou Otáhalovou a Jiřím Jablunkou a v neděli 9.6. přijede orchestr mladých umělců pardubické konzervatoře pod vedením Tomáše Židka se sólisty Matějem Kotalem a Annou Stránskou. Závěrečný koncert Jiřího Pavlici a Hradišťanu v sobotu 15.6. proběhne na zahradě Sokolovny. V případě nepříznivého počasí se budou koncerty konat v kostele sv. Martina, nebo v Sokolovně. Více informací na: www.spolek-acord.cz Těší se na Vás Iva Ryzová a spolek Acord.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.