Hlášení městského rozhlasu 14. 6. 2021

Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

title image

Hlášení městského rozhlasu

Datum: 14. 6. 2021

Pořadové číslo: 60/2021

1.
Město Slatiňany
Návštěvníci plovárny naleznou na internetových stránkách města Slatiňany podmínky, které musí splňovat při vstupu na koupaliště. Podmínky jsou platné od 8. června 2021.

2.
Spolek Hurá na výlet
Spolek Hurá na Výlet Vás  zve na Senior Festival, který se koná v pátek 25.června  a v sobotu 26. června v zámeckém areálu v Chrasti. Na dvou venkovních pódiích se představí kapely jako ABBA revival, BEATLES  a spoustu dalších. Dříve narozené potěší kromě dechovky  nestárnoucí Pepíček Zíma! Na nádvoří zámku budou k vidění historická vozidla, lipovými alejemi bude možná projížďka s koňským spřežením a na své si přijdou i děti díky zábavním atrakcím po celou dobu festivalu. Aktuální informace naleznete na webových stránkách Spolku Hurá na Výlet! a města Chrast.

3.
Obec Lukavice
Starosta obce Lukavice vyhlašuje konkurs na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele Základní školy a mateřské školy Lukavice. Požadavky, předpoklady pro výkon činnosti ředitele a obsahové náležitosti přihlášky naleznete na internetových stránkách Obce Lukavice. Přihlášku včetně příloh zašlete na adresu Obec Lukavice, Lukavice 1, 538 21 Slatiňany nejpozději do 30. června 2021.

přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu

 
 

                                                           

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.