Hlášení městského rozhlasu 22. dubna 2024

Vážení občané, přeji Vám pěkný a klidný pracovní týden.
Datum: 22. 4. 2024 Pořadové číslo: 45/2024
1. ZUŠ SlatiňanyZákladní umělecká škola Slatiňany vás srdečně zve na vystoupení tanečního oboru, které se uskuteční v úterý 23. dubna od 16:30 a od 19:00 hodin v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi. Vstupenky si můžete zakoupit v chrudimském infocentru, dále na pokladně divadla, a nebo na www.chrudimskabeseda.cz.
2. p. Špás Lukavice Veterán klub Lukavice vás srdečně zve na přátelské setkání historických vozidel, které se koná v sobotu 27. dubna od 12:00 hodin na hřišti za obecním úřadem v Lukavici.
3. Město Slatiňany Město Slatiňany Vás srdečně zve na besedu Hrad Rabštejnek v úterý 23. dubna 2024 od 18:00 hodin ve Společenském domě. Přijďte si poslechnout vyprávění jednoho z majitelů hradu Víta Nováka. Vstup zdarma.
4. CHKO Železné hory Správa CHKO Železné hory Vás zve na komentovanou vycházku za obojživelníky. Vycházka se koná ve čtvrtek 25. dubna 2024 v 17:00 hodin u Kochánovických rybníků, bývalá střelnice. Sraz na parkovišti školícího centra POLICIE ČR.
5. Železářství U Semaforu Železářství a komínové centrum U semaforu nabízí výprodej veškerého zboží se slevou 30 %. Přijďte využít nákup se slevou na zahradní postřiky, hnojiva, ruční nářadí a další železářské zboží. Prodejna bude uzavřena v průběhu května. Všem našim zákazníkům děkujeme.
6. Město Slatiňany Město Slatiňany Vás zve v neděli 28. dubna 2024 na akci „STADION žije pohybem, hudbou, divadlem, tak pojď ven“. Akce se koná od 13:00 do 16:00 hodin na stadioně ve Slatiňanech. Těšit se můžete na skákací boty, footbag show, tanec psů, překážkový Svidnický extrém, lukostřelbu, lanovou dráhu, sportovní pohádku, kapelu „Sešli se“ a další… Oddíl atletiky Slatiňany připravuje pro registrované atlety atletické běžecké závody na 3000 metrů. Veřejnost se může zaregistrovat na místě ve štafetě čtyřčlenných týmů, pivním závodě pro dospělé nebo závodě kočárků.
7. Město SlatiňanyZa příznivého počasí bude od zítřka 23. dubna 2024 probíhat v našem městě deratizace kanalizace a veřejných prostranství. Žádáme občany, aby dbali opatrnosti.
8. Město SlatiňanyMěsto Slatiňany Vás zve na „Stavění máje“, které se bude konat 30. dubna 2024 od 16 hodin v parčíku před Základní školou Slatiňany. Zazpívají děti z Mateřské školy Slatiňany. Stuhy na zdobení vlastní nebo na místě.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.