po 23.12.2020 Betlémské světlo ve Slatiňanech

I letos jsme se rozhodli uspořádat akci s názvem Betlémské světýlko. V této složité době chceme i tak dodržet vánoční tradice. Betlémské světlo je v každém běžném roce znamením naděje a mezilidské sounáležitosti. Takové znamení potřebujeme jako společnost letos ještě více než v jiné roky.

Středisko Junáka Slatiňany Vás tedy zve na předávání Betlémského světýlka ve středu 23. prosince od 16:00 do 18:30 před kostelem sv. Martina ve Slatiňanech.

Letos proběhne předávání Betlémského světýlka v jiném formátu, než jsme za poslední roky zvyklí. Akce proběhne ve výše zmíněném čase a Vy si budete moct přijít pouze připálit Betlémské světýlko. Letos nebudeme hrát divadelní představení, ani společně zpívat vánoční koledy. Chceme co nejvíce předejít šíření, eliminovat velký výskyt návštěvníků v jeden čas a vzájemně se chránit.

Děkujeme Vám za pochopení, zároveň Vás prosíme o dodržování všech protiepidemiologických opatření v souladu se stupněm PES, na kterém se budeme 23. prosince nacházet.  Prosíme Vás, abyste netvořili v okolí kostela skupinky. Pokud se vytvoří fronta, abyste dodržovali rozestupy a byli ochotni poslouchat případných pokynů nás jako organizátorů.

Věříme, že Betlémské světýlko proběhne bezpečně a bude, stejně jako vždy, poselstvím radosti a naděje.

Vedení střediska

termin = 23/12/2020

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.