V neděli měla městská policie v Chrudimi žně parkovaček

řada aut zaparkovaných kolem celé plovárny

Dvě či tři parkovačky denně jsou v Chrudimi běžné. Ale že by jich byly desítky, jako v neděli, to se nestává každý den. Ve sportovní hale totiž byla taneční soutěž a ne každému se chce dojít pěšky dále než pár desítek metrů…

(ilustrační foto)

Události ze dne 27.3.20221

Krátce po osmé hodině dopolední bylo oznámeno na linku 156, že na Tyršově náměstí parkují některé automobily na chodníku a jiné na zeleni. Následně během dopoledne městská policie obdržela další oznámení o špatném parkování vozidel v okolí sportovní haly, kde v tento den probíhala sportovní akce. Strážníci během řešení uvedené dopravní situace umístili na nesprávně stojící automobily desítky výzev pro nepřítomné řidiče, mnoho dopravních přestupků hlídka vyřešila s přítomnými řidiči na místě.

Po třinácté hodině byli strážníci upozorněni, že na Resselově náměstí i v jeho okolí stojí některá vozidla neoprávněně na vyhrazených parkovacích místech. Hlídka prověřila centrum města a poté na několik automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 14.37 hodin informovala městskou policii žena o tom, že na Tyršově náměstí parkují některé automobily na zeleni a v křižovatce. Hlídka na těchto deset vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Pět minut po patnácté hodině kontaktoval strážníky občan s tím, že na vyhrazených parkovacích místech na Resselově náměstí stojí některé automobily bez příslušného označení. Hlídka tam poté za stěrače deseti vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 19.15 hodin vyjeli strážníci do Markovic, neboť před vjezdem na pozemek tamního obyvatele nesprávně parkoval cizí automobil. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

(…)

V 19.55 hodin byli strážníci přivoláni do Revoluční ulice, jelikož tam na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy neoprávněně stál dodávkový automobil. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

(…)

Přibližně o dvacet minut později bylo oznámeno na linku 156, že u domu v Jabloňové ulici stojí automobil na zeleni. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

  1. Události ze dne 27.3.2022 | Městská policie Chrudim (mpchrudim.cz)[]

Jeden komentář u “V neděli měla městská policie v Chrudimi žně parkovaček”

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.