Hlášení městského rozhlasu 24. dubna 2024

Vážení občané, přeji Vám pěkný a klidný pracovní týden.
Datum: 24. 4. 2024 Pořadové číslo: 46/2024
1. Město SlatiňanyVeřejné zasedání Zastupitelstva Města Slatiňany se koná dnes 24. dubna 2024 v 16:00 hodin v zasedací síni budovy radnice. Srdečně zveme všechny občany.
2. p. Špás Lukavice Veterán klub Lukavice vás srdečně zve na přátelské setkání historických vozidel, které se koná v sobotu 27. dubna od 12:00 hodin na hřišti za obecním úřadem v Lukavici.
3. CHKO Železné hory Správa CHKO Železné hory Vás zve na komentovanou vycházku za obojživelníky. Vycházka se koná ve čtvrtek 25. dubna 2024 v 17:00 hodin u Kochánovických rybníků, bývalá střelnice. Sraz na parkovišti školícího centra POLICIE ČR.
4. Železářství U Semaforu Železářství a komínové centrum U semaforu nabízí výprodej veškerého zboží se slevou 30 %. Přijďte využít nákup se slevou na zahradní postřiky, hnojiva, ruční nářadí a další železářské zboží. Prodejna bude uzavřena v průběhu května. Všem našim zákazníkům děkujeme.
5. Město Slatiňany Město Slatiňany Vás zve v neděli 28. dubna 2024 na akci „STADION žije pohybem, hudbou, divadlem, tak pojď ven“. Akce se koná od 13:00 do 16:00 hodin na stadioně ve Slatiňanech. Těšit se můžete na skákací boty, footbag show, tanec psů, překážkový Svidnický extrém, lukostřelbu, lanovou dráhu, sportovní pohádku, kapelu „Sešli se“ a další… Oddíl atletiky Slatiňany připravuje pro registrované atlety atletické běžecké závody na 3000 metrů. Veřejnost se může zaregistrovat na místě ve štafetě čtyřčlenných týmů, pivním závodě pro dospělé nebo závodě kočárků.
6. Město SlatiňanyMěsto Slatiňany Vás zve na „Stavění máje“, které se bude konat 30. dubna 2024 od 16:00 hodin v parčíku před Základní školou Slatiňany. Zazpívají děti z Mateřské školy Slatiňany. Stuhy na zdobení vlastní nebo na místě.
7. Město SlatiňanyVážení občané, zveme Vás na výstavu fotografií koní paní Michaely Purnochové „Starokladrubský kůň mým srdcem“. Vernisáž proběhne 1. května 2024 v 15:00 hodin za účasti představitele města a čestného hosta spisovatele pana Pavla Fialy. Fotografie bude možné shlédnout do 15. září 2024, výstava je součástí prohlídky muzea.
8. p. SodomkaHospůdka na stadioně ve Slatiňanech vás zve v úterý 30. dubna 2024 od 20:00 hodin. na Čarodějnický taneček s kapelou Svit v čele se slatiňákem Béďou Málkem, připraveno bude maso na grilu a naražené bečky s pivem. V případě deště se produkce nekoná. Tato akce je dána na vědomí MěÚ Slatiňany a Městské policii Chrudim, těší se na vás pořadatelé.
9. ČSCH SlatiňanyZO ČSCH Slatiňany Vás zve na tradiční Pálení čarodějnic v úterý 30. dubna 2023 od 19:00 hodin do svého areálu za železničním přejezdem směr Orel. Upálení čarodějnic proběhne v 19.30 hodin. Občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.
10. Ztráty & nálezyV prodejně potravin v obchodním středisku u kruhového objezdu bylo nalezeno pero na aplikaci inzulinu. Nález je uložen na Městském úřadě Slatiňany.V prodejně potravin v obchodním středisku u kruhového objezdu bylo nalezeno pero na aplikaci inzulinu. Nález je uložen na Městském úřadě Slatiňany.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.