Hlášení městského rozhlasu 26. dubna 2024

Vážení občané, přeji Vám pěkný a klidný pracovní týden.
Datum: 26. 4. 2024 Pořadové číslo: 47/2024
1. p. Špás Lukavice Veterán klub Lukavice vás srdečně zve na přátelské setkání historických vozidel, které se koná v sobotu 27. dubna od 12:00 hodin na hřišti za obecním úřadem v Lukavici.
2. Železářství U Semaforu Železářství a komínové centrum U semaforu nabízí výprodej veškerého zboží se slevou 30 %. Přijďte využít nákup se slevou na zahradní postřiky, hnojiva, ruční nářadí a další železářské zboží. Prodejna bude uzavřena v průběhu května. Všem našim zákazníkům děkujeme.
3. Město Slatiňany Město Slatiňany Vás zve v neděli 28. dubna 2024 na akci „STADION žije pohybem, hudbou, divadlem, tak pojď ven“. Akce se koná od 13:00 do 16:00 hodin na stadioně ve Slatiňanech. Těšit se můžete na skákací boty, footbag show, tanec psů, překážkový Svidnický extrém, lukostřelbu, lanovou dráhu, sportovní pohádku, kapelu „Sešli se“ a další… Oddíl atletiky Slatiňany připravuje pro registrované atlety atletické běžecké závody na 3000 metrů. Veřejnost se může zaregistrovat na místě ve štafetě čtyřčlenných týmů, pivním závodě pro dospělé nebo závodě kočárků.
4. Město SlatiňanyMěsto Slatiňany Vás zve na „Stavění máje“, které se bude konat 30. dubna 2024 od 16:00 hodin v parčíku před Základní školou Slatiňany. Zazpívají děti z Mateřské školy Slatiňany. Stuhy na zdobení vlastní nebo na místě.
5. Město SlatiňanyVážení občané, zveme Vás na výstavu fotografií koní paní Michaely Purnochové „Starokladrubský kůň mým srdcem“. Vernisáž proběhne 1. května 2024 v 15:00 hodin za účasti představitele města a čestného hosta spisovatele pana Pavla Fialy. Fotografie bude možné shlédnout do 15. září 2024, výstava je součástí prohlídky muzea.
6. p. SodomkaHospůdka na stadioně ve Slatiňanech vás zve v úterý 30. dubna 2024 od 20:00 hodin. na Čarodějnický taneček s kapelou Svit v čele se slatiňákem Béďou Málkem, připraveno bude maso na grilu a naražené bečky s pivem. V případě deště se produkce nekoná. Tato akce je dána na vědomí MěÚ Slatiňany a Městské policii Chrudim, těší se na vás pořadatelé.
7. Junák SlatiňanyStředisko Junáka Slatiňany pořádá pálení čarodějnic 30. dubna 2024 areál za sokolovnou. Od 17:00 hodin budou probíhat hry pro děti, v 19 hodin zapálení hranice. Možnost zakoupení občerstvení.
8. Restaurace MonacoVýletní restaurace Monaco a spolek Bzuk Vás zve na Slet čarodějnic 30. dubna od 17 hodin za každého počasí. Čekají na Vás hry a soutěže pro děti, ocenění čarodějnických masek, výprava za čarodějnicí, její chycení, odsouzení a upálení na hranici, skákací hrad, ohnivá show a další. Zapálení hranice v 19:30 hodin. Připraveny budou venkovní bary, grilovaný divočák a krůty, hranolky, klobásy a hermelíny a mnoho dalších dobrot.
9. ČSCH SlatiňanyZO ČSCH Slatiňany Vás zve na tradiční Pálení čarodějnic v úterý 30. dubna 2023 od 19:00 hodin do svého areálu za železničním přejezdem směr Orel. Upálení čarodějnic proběhne v 19.30 hodin. Občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.
10. Ztráty & nálezyV prodejně potravin v obchodním středisku u kruhového objezdu bylo nalezeno pero na aplikaci inzulinu. Nález je uložen na Městském úřadě Slatiňany.V prodejně potravin v obchodním středisku u kruhového objezdu bylo nalezeno pero na aplikaci inzulinu. Nález je uložen na Městském úřadě Slatiňany.
11. OV ŠkrovádVážení spoluobčané, s ohledem na květnové svátky proběhne příští veřejné zasedání Osadního výboru Škrovád až 5.6.2024 od 18:00 hodin v hostinci na návsi. OVŠ vám přeje krásné dny.

Napsat komentář

U komentářů prosím uvádějte celé své jméno.